Az erdélyi állásbisztró
RAKTÁROS

Munkakör leírása

A Fastener Limited cég kötőelemek (csavarok, anyák, szegecsek, stb.) árulása területén az egyik legnagyobb tapasztalattal rendelkezik.

Marosvásárhelyi raktárunkba RAKTÁROS munkatársat alkalmazunk.

Amennyiben egy aktív, rendszerető és tanulni vágyó személy vagy, szívesen dolgoznánk együtt veled!

Mindennapi tevékenységeid lesznek:

    • az áru átvétele,
    • az átvett áru vonalkódos megjegyzése,
    • a vevők rendeléseinek összegyűjtése és csomagolása,
    • a rendelések felpakolása elszállításra.

Elvárások

Ehhez a munkához nagy előnyt jelent, ha tudod kezelni a számitógépet.

Amit kínálunk

Raktárunkat jelenleg modernizáljuk. Automatizáljuk a legfontosabb raktározási műveleteket és bevezetjük a WMS raktárvezetési rendszert. Velünk együtt te is megtanulhatod a legmodernebb logisztikai technikákat.

Komolyságodat és kiváló eredményeidet megfelelően fogjuk jutalmazni.

Csatlakozz te is a Fastener csapatához!

Csatolt dokumentumok

Fájlmegnevezés Fájl
Fastener 5328_emp_logo-fastener.png
5328_emp_csavarok.jfif

Munkavégzés címe

Románia, Maros, Marosszentkirály Str. Salciilor 17

Videó