Az erdélyi állásbisztró
Munkapontvezető

Munkakör leírása

  • Az ország északkeleti részében képviselni a Wacker Neuson és Zoomlion márkát, illetve egyéb saját márkás termékeinket (SIK)
  • A márka termékeinek (a cég által forgalmazott kis-, és nagygépek) ismertetése, népszerűsítése és értékesítése a kijelölt zónákban
  • Új ügyfelek felkeresése – meetingeken, személyes találkozókon keresztül
  • Folyamatos kapcsolattartás a már meglevő klientúrával, rendszeres tereplátogatás az ügyfélnél az új értékesítési lehetőségek feltárása érdekében.
  • Az ügyfelek utógondozása, tanácsadás felmerülő problémák esetén

Elvárások

  • Tapasztalat az értékesítés területén az építőipari és mezőgazdasági gépek iparában - előnyt jelenthet, de nem kizáró jellegű
  • Proaktív személyiség, ügyfél-, és eredményorientált beállítottságú, figyelmes a részletekre
  • Kiváló kommunikációs és értékesítési képesség
  • Önálló munkamenet-tervezés és -leszervezés
  • Kiváló román nyelvismeret beszédben és írásban egyaránt
  • Számítógépes alapismeretek (MS Office)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Folyamatos utazásra való hajlandóság

Amit kínálunk

  • Céges autó korlátlan használata
  • Munkaeszközök (számítógép, telefon)
  • Vonzó bérezés
  • Bónuszrendszer

Cégünkről

A SIK Group egy dinamikus fejlődő vállalatcsoport, több iparágat lefedve.

Jelenleg a Prod-Com Sicasau céghez keresünk új csapattagot, bővítés céljából.

 A Wacker Neuson és a Zoomlion kizárólagos márkaképviselete vagyunk, építőipari munkagépek, tartozékok, illetve alkatrészek forgalmazásával foglalkozunk.

Termékpalettánk széles választékot kínál a piacon.

 Csapatunk már várja, hogy megismerhessen – fényképes önéletrajzokat várjuk a sik.bettina@utilajetransilvane.ro e-mail címre!

Elvárt nyelvtudás

magyar, román

Munkavégzés címe

Románia, Bako, Ferdinándújfalu

A cégről röviden

A SIK Group egy dinamikusan fejlődő cégcsoport, egyben a Wacker Neuson márkaképviselet és alkatrész/tartozék forgalmazó.

Cégünk széles termékpalettával szolgál ügyfeleinek, Romániában és a szomszédos országokban is egyaránt. Forgalmazunk különböző méretű, teljesítményű, funkciójú erőgépeket.

Több, mint 10 év régiséggel az egyik legnagyobb székelyföldi építőipari gépek forgalmazója vagyunk, rengeteg elégedett ügyféllel a hátunk mögött.