Az erdélyi állásbisztró
Biztonságtechnikai szerelő

Munkakör leírása

A Phoneprest KFT (Marosvásárhely) villamossági/elektronikai/informatikai végzettséggel és szakmai gyakorlattal rendelkező munkatársat keres az alábbi munkakörre:

 Riasztórendszerek, kamerarendszerek, tűzjelző rendszerek, telepítése, felszerelése, beüzemelése és karbantartása.

Elvárások

-  Közép vagy felsőfokú végzettség

-  B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

- Riasztó, kamera és tűzjelző berendezések szerelésében szerzett jártasság

- Számítógépes és IT ismeretek

Amit kínálunk

-          Bérezés megegyezés alapján

-          Bónuszlehetőség

-          Stabil, megbízható vállalati háttér

-          Dinamikus, változatos munkahelyi környezet

-          Szabad hétvégék

Elvárt nyelvtudás

magyar, román, angol (alapfok)

Munkavégzés címe

Románia, Maros, Marosvásárhely B-dul 1848 50/2

A cégről röviden

A marosvásárhelyi székhellyel rendelkező PHONEPREST Kft. több mint 20 éves tapasztalattal rendelkezik az alábbi szakterületeken:

1. Távközlés: távközlési berendezések telepítése, üzembe helyezése és karbantartása; telefonközpontok javítása; távközlési berendezések és tartozékok forgalmazása

2. Riasztórendszerek, videomegfigyelő rendszerek, beléptető rendszerek szakszerű megtervezése (tervrajzok készítése), és precíz, gondos kivitelezése, (telepítés, üzembe helyezés, karbantartás)

3. Tűzjelző rendszerek tervezése, telepítése, szerelése és karbantartása; tűzjelző berendezések forgalmazása

4. Kaputelefonok szerelése és telepítése; kaputelefonok es tartozékok forgalmazása

5. Kapuautomatizálás szerelése és üzembe helyezése; szárnyas kapu mozgató szett, tolókapu mozgató szett, garázskapu mozgató szett és tartozékok forgalmazása

2014 óta cégünk célként tűzte ki tevékénységének kiterjesztését az irodai és informatikai munkaeszközök szakterületére is.

Ezen területen a következő szolgáltatásokat biztosítjuk:

- Asztali számítógépek, szerverek, hordozható számítógépek (laptopok), nyomtatók, fénymásolók, multifunkciós készülékek, faxok, szkennerek, rajzgépek (plotterek) üzembehelyezését (telepítését) és konfigurálását;

- Számítógép hálózatok üzembehelyezését, konfigurálását és karbantartását;

- Asztali számítógépek, hordozható számítógépek (laptopok), nyomtatók, fénymásolók, multifunkciós készülékek, faxok, szkennerek, rajzgépek (plotterek) javítását;

- Számítógépek, hordozható számítógépek (laptopok), nyomtatók, fénymásolók, multifunkciós készülékek havi/negyedéves/féléves szerződés alapján való szervizelését (karbantartását);

- Nyomtatók, fénymásolók, multifunkciós készülékek bérbeadását;

- Nyomtató tonerek és patronok úrtöltését;

- Az ügyfél szükségleteinek megfelelő felszerelések beszerzésére vonatkozó tanácsadást.

Cégünk olyan berendezéseket népszerűsít, melyek műszaki teljesítőképességeit és megbízhatóságát sok éves tapasztalat támasztja álá, olyan neves termékeket, melyek saját szakterületükön megfelelnek az európai szabványoknak és melyek elismerést élveznek a nemzetközi piacon.