Az erdélyi állásbisztró
Raktáros

Munkakör leírása

Fejlődő csapatunk olyan munkatársat keres, aki otthonosan mozog a termelési raktárok világában, szívesen tanul és kihasználja a fejlődési lehetőségeket, határozott és szeret precízen dolgozni.

Feladatok:

  • nyersanyagok és áruk átvétele, tárolása, optimális állapotban tartása, és kiadása;
  • késztermékek ellenőrzése, átvétele és kiadása;
  • készletnyilvántartás vezetése napi szinten;
  • megszervezni a szállítóeszközök ki- és berakodását;
  • a késztermék- és anyagraktárak tisztaságának biztosítása;
  • a targoncavezetők munkájának megszervezése;
  • a beosztott alkalmazottak jelenlétének és időbeosztásának megszervezése.

A Jelentkezem az állásra! gombra kattintva oldalunkon kifejezheted munkavállalói szándékod.

Elvárások

  • középfokú végzettség;
  • minimum 1 év releváns szakmai tapasztalat;
  • önálló munkavégzés;
  • alapfokú számítógépes ismeretek (Word/Excel/Office).

Amit kínálunk

  • versenyképes alapbér;
  • étkezési jegyek;
  • munkatársajánló program;
  • stabil, biztos, hosszú távú munkalehetőség;
  • felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve;
  • szakmai és egyéb továbbképzési lehetőség.

Elvárt nyelvtudás

Román és magyar (alapfokú nyelvismeret)

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Csíkszentkirály Str. Garii 600

A cégről röviden

A Hargita megyei Csíkszentkirály községben 1952-ben kezdődött az ásványvízpalackozásával kapcsolatos tevékenység, 1974-ben pedig megépült az első nagy kapacitású palackozóüzem, amely ma is a Perla Harghitei S.A. alapját képezi. Az Alcsíknak nevezett régió különösen gazdag ásványvízforrásokban. Cégünk, a Perla Harghitei és a Tiva Harghita természetes ásványvizek palackozója, 6 teljes palackozósorral rendelkezik. Ezek közé tartoznak a legkorszerűbb gépek, a neves német Krones cég termékei.

A Perla Harghitei természetes ásványvizet az Európai Unió országaiban természetes ásványvízként ismerték el, mielőtt Románia tagállam lett volna; a minősítést Németországban végezték el (száma: 22-6-212-9, dátum: 2005.01.21.).