Az erdélyi állásbisztró
Villamosmérnök Tervező

Munkakör leírása

Kihívást jelent számodra az okos irodaépületek és ipari létesítmények villamos tervezése?

 A Napa Impex kft. marosvásárhelyi tervezőirodájába tervező villamosmérnök munkatársat keresünk.

 A legfontosabb feladataid a cég által megnyert munkálatok tervezése és szükség esetén, mérnöki tudásoddal, a kivitelező csapat erősítése lesznek. Ha nincs még elég tapasztalatod, akkor a tapasztalt mérnök kollégák segítenek neked a fejlődésben, hogy rövid időn belül a csapat értékes tagjává válj.

Elvárások

Fontos, hogy rendelkezz legalább az ANRE IIA és/vagy IIB engedélyekkel!

A tervező szoftverek közül az AutoCAD az alap, ezen felül a WSCAD, az EPLAN vagy más szoftverek ismerete előnyt jelent, de nem kizáró.

Úgy erős, mint gyenge áramban szakosodott mérnököket is alkalmazunk. Szakterületedtől függően erős vagy gyengeáramban képzett kollégákkal fogsz egy csapatban dolgozni, együtt kiegészítve egymást. A csapatban való együttműködés kiterjed az épületautomatizálás vagy az épületgépészet területekre is.

Amit kínálunk

A Napa Impex, 30 éve, Románia egyik legelismertebb vállalata a BMS rendszerek tervezése és kivitelezése terén. Autóipari nagyvállalatok, óriás bevásárlóközpontok, modern irodaházak és magánházak tulajdonosai szavaztak bizalmat nekünk.

Cégünk nemzetközi szinten elismert autóipari villamosság tervező vállalat. E minősítés segítségével nemzetközi projektekben is dolgozunk. A megtervezett és kivitelezett okos épületek villamossága az ország legnagyobb városaiban büszkén viselik a Napa Impex jelét.

Várunk a Napa Impex csapatába!

Munkavégzés címe

Románia, Maros, Marosszentgyörgy Narciselor 5

Videó