Az erdélyi állásbisztró
Előkönyvelő

Munkakör leírása

HU

Több évtizedes tapasztalattal rendelkező, dinamikusan fejlődő gumiabroncs-kereskedelemmel foglalkozó vállalatunk lehetőséget kínál egy előkönyvelő számára, hogy csatlakozzon eredményes csapatához és hozzájáruljon további sikeréhez.

Feladatok és felelősségek:

  • számlák kezelése: bejövő és kimenő számlák előkészítése, ellenőrzése, rögzítése és nyilvántartása a vállalat könyvelési rendszerében;
  • banki tranzakciók: banki kivonatok kezelése, tranzakciók egyeztetése és nyilvántartása;
  • költségelszámolás: költségelszámolások feldolgozása és ellenőrzése;
  • adminisztráció: naprakész adminisztráció biztosítása, iratkezelés és dokumentumok rendszerezése;
  • együttműködés: szoros együttműködés a pénzügyi és egyéb osztályokkal, részvétel a belső auditok előkészítésében és lebonyolításában;
  • folyamatfejlesztés: javaslatok kidolgozása a könyvelési folyamatok hatékonyságának növelésére, részvétel a pénzügyi rendszer fejlesztési projektjeiben.

Amennyiben úgy érzed, hogy megfelelsz, és szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, kérjük küldd el fényképes önéletrajzod az alábbi e-mail-ímre: pangusmc@pangus.ro, vagy hívd a következő telefonszámot: 0744-557 889.

RO

Compania noastră de comercializare a anvelopelor cu zeci de ani de experiență în piață, oferă o oportunitate pentru un contabil dedicat să se alăture echipei noastre de succes și să contribuie la succesul nostru în continuare.

Sarcini și responsabilități:

  • Gestionarea facturilor de intrare și ieșire, controlul și evidența acestora în sistemul contabil al companiei;
  • Tranzacții bancare: Gestionarea conturilor bancare, controlul și evidența tranzacțiilor bancare;
  • Decontarea cheltuielilor: evidență și control;
  • Administrare: Utilizarea softwerului de contabilitate, arhivarea și sistematizarea documentelor contabile;
  • Cooperare strânsă cu departamentul financiar și cu alte departamente, participarea la pregătirea și efectuarea auditului intern;
  • Îmbunătățirea procesului: Elaborarea de propuneri pentru optimizarea proceselor contabile, participarea la proiectele de analiză a sistemului financiar.

Dacă considerați că îndepliniți cerințele  și doriți să vă alăturați echipei noastre, vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa de e-mail de mai următor: pangusmc@pangus.ro, sau sunați la următorul număr de telefon: 0744-557 889.

Elvárások

HU

  • végzettség: középfokú pénzügyi vagy számviteli végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent;
  • tapasztalat: minimum 2-3 év releváns szakmai tapasztalat előkonyvelői vagy hasonló pozícióban;
  • szoftverismeret: magabiztos MS Office használat, könyvelési szoftverek (Contex) használatában szerzett tapasztalat előnyt jelent;
  • készségek: kiváló analitikus képességek, precizitás és megbízhatóság. Jó problémamegoldó képesség és részletekre való odafigyelés;
  • személyiség: kiemelkedő kommunikációs és együttműködési készség, önálló munkavégzésre való képesség, proaktivitás és csapatszellem.

RO

  • Studii: Studii medii în domeniul de contabilitate, studii superioare reprezintă un avantaj;
  • Experienta: Minim 2-3 ani de experiență profesională relevantă;
  • Cunoștințe software MS Office, experiența în utilizarea software-lor de contabilitate (Contex) constituie un avantaj;
  • Abilități analitice excelente, precizie și punctualitate. Bune abilități de rezolvare a problemelor și atenție la detalii;
  • Personalitate: excelente abilități de comunicare și lucru individual, competență de a lucra în echipă, proactivitate.

Amit kínálunk

HU

  • versenyképes juttatások: piacképes fizetés és bónuszrendszer;
  • fejlődési lehetőségek: karrierépítési perspektíva egy folyamatosan növekvő vállalatnál;
  • modern irodai környezet, ergonomikus munkakörülmények;
  • támogató és barátságos csapat, vállalati rendezvények;
  • stabilitás és növekedés: stabil és biztos munkahely, ahol hosszú távú karrierlehetőségek várják.

RO

  • Beneficii competitive și sistem de bonusuri;
  • Posibilități de dezvoltare în carieră profesională la o societate competitivă;
  • Mediu de lucru modern, condiții de lucru ergonomice;
  • Echipă prietenoasă, evenimente corporate;
  • Stabilitate și creștere: loc de muncă stabil și sigur, cu oportunități de carieră pe termen lung.

Elvárt nyelvtudás

magyar, román

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Csíkszereda Harghita utca 59 szám

A cégről röviden

Cégünk gumiabroncsok forgalmazásával és szerelésével foglalkozik már több mint 25 éve. A fő céljaink közé tartozik a folyamatos növekedés, amihez egy erős munkaközösségre van szükségünk!