Az erdélyi állásbisztró
Csomagoló

Munkakör leírása

 Feladatok:

  • kész és félkész termékek csomagolása, dobozolása;
  • csomagolási utasítás alapján a termékekhez tartozó dokumentáció pontos kitöltése;
  • a napi termelési terv követése;
  • a gépek, berendezések kezelése és azok tisztántartása.

Jelentkezni a romania.contact@paccor.com e-mail-címen, a 0267–352 611-es telefonszámon, valamint a Jelentkezem az állásra! gombra kattinva lehet.

Elvárások

  • minimum 8 osztályos, általános iskolai végzettség;
  • jó teherbíró-képesség, precíz és igényes munkavégzés;
  • 4 műszakos munkaprogram vállalása;
  • csapatban való együttműködési hajlandóság.

Amit kínálunk

  • húsvéti és karácsonyi bónusz;
  • Allianz Tiriac egeszségügyi biztositás;
  • havi bónusz, teljesitmény függvényében;
  • előre ismert az egész éves munkaprogram (a szabadidő jól tervezhető);
  • műszakpótlékok;
  • étkezési jegyek.

Munkavégzés címe

Románia, Kovászna, Sepsiszentgyörgy Str. Constructorilor 13

A cégről röviden

Vállalatunk hozzáértő szakértelemmel kínál innovációs megoldásokat a minőségi műanyag csomagolások fejlesztése és gyártása területén. A Faerch Csoport tagjaként működő PACCOR a megfelelő partner az élelmiszer és egyéb minőségi csomagolástechnikai termékek gyártása területén. Termékeink kinézete követi a piaci trendeket annak érdekében, hogy a legkorszerűbb, igények szerinti megoldásokat kínáljuk.

A Faerch Csoport tagjaként működő PACCOR egy innovatív, nyitott gondolkodású vállalat, ahol motiválják a munkavállalókat és ezáltal fokozódik elhivatottságuk. Fontos számunkra, hogy mindenkinek egyenlő esélyeket teremtsünk, nyitottak legyünk egymás felé és értékeljük egymást. A probléma megoldás eltérő módjai, munkavállalóink egyéni tudása, a nem és kultúra ereje áll munkavállalóink különbözőségének hátterében, mely elősegíti növekedésünket és inspirálja szervezetünket. Sikereink kulcsa munkavállalóink sokszínűségében és odaadásában rejlik.