Az erdélyi állásbisztró
Senior könyvelő

Munkakör leírása

Könyvelési, adóügyi és munkaügyi feladatok önálló ellátása határidőre.

Elvárások

  • szakirányú végzettség;
  • román nyelvismeret;
  • önálló munkavégzésre való képesség és elvégzett munkával szembeni igényesség, pontosság;
  • könyvelői és softwarefelhasználói elhivatottság;
  • megbízhatóság és jó problémamegoldó-készség.

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés;
  • szakmai fejlődés.

Elvárt nyelvtudás

román, magyar

Egyéb juttatások

  • próbaidő után részleges home office lehetőség.

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Csíkszereda

A cégről röviden

"Asset&Operative" cégcsoportunk 15 éves gyakorlat során változatos profilú cégek gazdasági munkájának aktív résztvevője. Adóbevallástól mérlegkészítésig, HR, pályázatok - pontosság és naprakész információk - tapasztalt mérlegképes könyvelők és adószakértők irányításával. Ügyfeleink segítséget kapnak pénzűgyi és ügyviteli döntéseikhez, hisszük, hogy az elégedett ügyfél a legjobb reklámja irodánknak.