Az erdélyi állásbisztró
Tetőfedő Bádogos

Munkakör leírása

Tetőfedéssel és épületbádogossággal foglalkozó cég vagyunk. Keresünk szakembert csapatunk bővítése végett. Kezdőket is fogadhatunk, aki éppen szakmát szeretne tanulni.

Elvárások

Dolgozz - Úgy ahogy kell
Legyen - Tudásvágyad
Biztonság . ban kell tudjad magad
Megoldás keresésre való hajlandóság, nem csak dolgozunk megoldásokat ajánlunk helyzetre szabva
Mindig kérdezd meg, hogy miért - legyél kiváncsi, tanulási vágyadat szeretnénk látni.

Legyél egy jó Gazda, vigyázz és gondozd a szerszámaid meg a környzetetben levő értékeket

Amit kínálunk

Szakembernek - 4000 lej feletti fizetés
Kezdőnek - havi 2.500 lejtől havi emelések során elérheti a 3.000 - 3.200 lejes fizetést, amikor már Önállóan tud elvégezni dolgokat akkor ez az osszeg növekszik

Egyéb juttatások

Napi étkezés, kötelező módón, nem lehet kiugrani, nem lehet étel jegyre váltani

Napi ingázási pénz (10 lej/nap)

Évi tovább képzés szakmai szintem, 2-3 alkalommal

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Csíkszereda Hársfa utca 4

A cégről röviden

Épületbádogosságra és tetőfedésre szakosodott kisvállalkozás vagyunk. Hargita és Kovászna megye legnagyobb tető kiegészítő gyártója, több mint 60 kilométer tető elemet gyártottunk a múlt évben (2019). Szolgáltatásainkra egyre többen figyeltek fel és vesznek igénybe, de ehhez már kevesen vagyunk.