Az erdélyi állásbisztró
Operatőr-vágó

Munkakör leírása

Vidd képernyőre történeteinket, tedd láthatóvá az észrevehetetlent és valósítsd meg legjobb ötleteidet nálunk! Csíkszeredai székhelyű, tapasztalattal rendelkező operatőr-vágó kollégával bővül az Octopus csapata!
Ismerj meg minket ➡ https://theoctopus.ro/

❗✉ Jelentkezz a hello@octopus.ro mailcímre küldött CV-vel, és csatold egy videós munkádat is, amire büszke vagy!

Elvárások

Téged keresünk, ha:
▫ kreatív hozzáállással, önálló gondolkodással, saját vízióval rendelkezel a munkádban
▫ flexibilis vagy a munkaprogramot illetően
▫ szeretnél tanulni és fejlődni
▫ van tapasztalatod a filmezés, fényelés, hangrögzítés terén
▫ jól ismered az Adobe szoftvercsaládot (Premiere Pro, After Effects)
▫ csapatjátékos, toleráns, kiegyensúlyozott vagy
▫ jól kezeled a váratlan helyzeteket, jó az improvizációs készséged
▫ van jogosítványod és vezetési tapasztalatod
▫ boldogulsz románul és angolul is

Előnyt jelent:

▫ produkciós tapasztalat
▫ saját felszerelés

Amit kínálunk

Amit nyújtunk:
▫ tartalmas és aktív betanítási időszak
▫ munkalehetőség Csíkszereda, Marosvásárhely és Székelyföld környékén egyaránt
▫ ingergazdag környezet
▫ változatos projektek
▫ motiváló juttatás

Elvárt nyelvtudás

Magyar, román, angol

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Csíkszereda

A cégről röviden

Teljes körű kommunikációs szolgáltatásunkkal láthatóvá és sikeressé tesszük a vállalkozásokat az online dzsungelben. Csapatunk csíkszeredai és kolozsvári székhelyen dolgozik, de stábunk Erdély-szerte tevékenykedik. Valósítsd meg kreatív ötleteid Te is nálunk!

Videó