Online fizetett hirdetések kezelésében tapasztalt PPC-st keresünk

Munkakör leírása

Online fizetett hirdetések kezelésében tapasztalt PPC-st keresünk csíkszeredai vagy kolozsvári irodánkba, főállású munkavégzésre!

Elvárások

Olyan PPC szakértőt keresünk, aki:
- minimum 2-3 éves PPC-s munkatapasztalattal rendelkezik
- napi szinten használja és ismeri a Google Ads-et, Facebook Ads Managert, Facebook Business Managert, Google Analytics-et és ezek legtöbb funkcióját
- párhuzamosan több PPC kampányt és projektet is képes menedzselni több felületen is
- van tapasztalata performancia alapú kampányokban
- konklúziókat von le a kampányokból, és javaslatokat tesz az eredmények optimalizálása érdekében
- mestere az Excel-táblázatoknak
- ismeri az angol szaknyelvet
- képes az elért eredmények prezentációjára

Akkor jelentkezz, ha ezek igazak rád:
- felelősségteljes munkavégzés
- precizitás
- önállóság
- megbízhatóság
- terhelhetőség
- projektmanagement szemléletmód
- főállásban rendelkezésünkre tudsz állni

 Előnyt jelent, ha:
- dolgoztál már webshopokkal
- több ezer eurós büdzsével
- hoztál létre, állítottál be reklámfiókokat és kötöttél össze weboldallal a nullából

Amit kínálunk

Miért lesz neked jó, ha nálunk dolgozol?
- izgalmas és érdekes klienskörrel dolgozhatsz az egyedi ruhamárkától a Horeca-n át a fesztiválokig
- biztosítjuk a szakmai fejlődési lehetőséget házon belül és külsős képzések formájában is
- napfényes iroda, finom kávé, és egy jó csapat vár minden nap ☀☕

Jelentkezz önéletrajzod elküldésével október 14-ig, a hello@theoctopus.ro e-mail-címen, vagy kattints a Jelentkezem az állásra! gombra.

Elvárt nyelvtudás

magyar, román, angol

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Csíkszereda vagy Kolozsvár