Az erdélyi állásbisztró
Területi értékesítő

Munkakör leírása

HU
Hogy hangzik egy olyan munkahely, ahol a 4000 lejes alapfizetést rövid időn belül megduplázhatod? A sikered csak tőled függ! A lehetőség adott. Megragadod?

Téged keresünk, ha:

  • értékesítési vénával áldott meg a sors, ami párosul kiváló kommunikációs készséggel magyar és román nyelven egyaránt;
  • te is azon személyek közé tartozol, akik nem az íróasztal mögött képzelik el az életüket, hanem szeretik a pörgést, az utazást, és nem jelent gondot, ha nem otthon kell álomra hajtaniuk a fejüket.

Hova jelentkezel?
A Hargita megyei, székelyudvarhelyi élelmiszer- és palackozóipari alkatrészek értékesítésére szakosodott piacvezető Nortech Service Kft. vagyunk. Hitvallásunk, hogy kollégáinknak megbízható és fejlődésre alkalmas munkahelyet teremtsünk. Számunkra elengedhetetlenül fontos, hogy munkatársaink azt érezzék, hogy megbecsüljük munkájukat. Juttatásainkat is ennek megfelelő szellemben alakítjuk ki.

Mi lesz a feladatod?
Elsősorban Olténia, Havasalföld és Dobrudzsa területeken való értékesítés, valamint meglévő zónáink fejlesztése üzletkötés szempontjából.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, akkor várjuk önéletrajzodat az admin@nortech.ro e-mail-címre.

RO
Cum sună? Un job în care îți poți dubla salariul de bază de 4000 de lei într-un scurt timp? Succesul tău depinde doar de tine! S-a dat ocazia! Îl prinzi?

Pe tine te căutăm dacă:

  • ai talent pentru vânzări împerecheat cu abilități excelente de comunicare atât în limba maghiară cât și în limba română;
  • faci parte dintre persoanele care nu își imaginează viața în spatele unei mese de birou, îți place să călătorești să lucrezi într-un ritm energic. Nu înseamnă dificultate dacă pe parcursul serviciului rămâi în cazare de delegație.

Descrierea companiei:

Suntem Nortech Servise SRL compania lider pe piața specializată în vânzarea de componente pentru industria alimentară și de îmbuteliere în Odorheiu Secuiesc, județul Harghita. Scopul nostru este să creăm un loc de muncă de încredere și favorabil dezvoltării pentru colegii noștri. Pentru noi este foarte important ca angajații noștri să simtă că sunt apreciați în muncă. De asemenea beneficile le acordăm într-un mod corespunzător.

Descrierea jobului:

În primul rând vânzări în zonele Oltenia, Dobrogea, Muntenia precum și dezvoltarea zonelor noastre exstinse din punct de vedere al afacerilor.

Dacă vrei să faci parte din echipa noastră trimite un CV pe adresa de email admin@nortech.ro.

Elvárások

HU
Az ideális jelölt:

  • dinamikus személy, legalább 5 éves értékesítési tapasztalattal;
  • intelligens (logikus gondolkodás, memória, elemzési képesség);
  • közvetlen és közvetett értékesítési technikákat ismer;
  • elvárt életkor: 30 és 45 év közötti személy;
  • alapos ismeretekkel rendelkezik az értékesítési rendszerekről;
  • műszaki ismeretekkel rendelkezik az értékesíteni kívánt termékekről és szolgáltatásokról;
  • képes az információk feldolgozására, értelmezésére és hasznosítására, döntések meghozatalára.

RO
Candidatul ideal:

  • persoană dinamică cu experiență în vânzări minim 5 ani;
  • inteligență (gandire logica, memorie, capacitate de a analiza si sintetiza);
  • tehnici de vânzare directă și indirectă;
  • vărstă între 30 și 45 de ani;
  • să posede cunoștințe temeinice în ceea ce privește sistemul de vânzări;
  • să posede cunoștințe tehnice în legătură cu produsele și serviciile comercializate;
  • capacitate de a prelucra informațiile, de a le interpreta și de a le valorifica prin luarea de decizii sau prin furnizarea de date prelucrate altor factori decizionali.

Amit kínálunk

HU

Előnyök:

  • határozatlan idejű szerződés;
  • vállalati szinten érvényes értékesítésből származó bónusz az ügyfelek és a zóna szerint;
  • utalványok;
  • életbiztosítás;
  • laptop;
  • telefon;
  • szervizautó;
  • vállalati szinten nyújtott üdülési bónuszok.

RO
Beneficii:

  • contract pe perioadă nedeterminată;
  • bonus din vânzări valabil la nivel de societate conform clienților și zonei;
  • bonuri de masă;
  • asigurare de viață;
  • laptop;
  • telefon;
  • mașină de serviciu;
  • prime de sărbători acordate la nivel de societate.

Elvárt nyelvtudás

magyar, román / maghiară, română

Munkavégzés címe

Románia, Dolj, CRAIOVA

A cégről röviden

Cégünk több szakmai területet átfogva, kereskedelmi és szolgáltató beszállítóként tevékenykedik, főként az élelmiszeriparra profilálódva, egyszerűsítve így ügyfeleinek mindennapi munkáját, mert egyetlen beszállítói forrásból több mindent megkapnak egy rendkívül sokoldalú és széles termékpalettából.

Arra törekszünk, hogy partnereink bármikor és bármilyen körülmény között számíthassanak ránk, valamint arra, hogy a legjobb áron és kitűnő minőségben mindig a megfelelő alkatrészt vagy szolgáltatást adjuk nekik megoldásként szükségleteikre.

Üzleti partnerinkkel való kapcsolatunkat az együttműködés jellemzi: szakmai megbízhatóság és kompetencia, pontosság és professzionalizmus, közvetlen és együttmüködő kapcsolat, a beszállítói szerepkörön túl, a szakmai konzultációkban, műszaki tanácsadásban és technikai segítségnyújtásban.

Fő profiljaink:

  • pneumatikai elemek forgalmazása, szervizelése, tervezése;
  • fluidtechnikai megoldások forgalmazása, szervizelése, üzembe helyezése;
  • műszaki és ipari tömlők, kiegészítők szakkereskedelme;
  • szállítópálya-rendszerek, conveyor-láncok, pályaépítő elemek, kiegészítők, hevederek forgalmazása, szervize és szállítópályák tervezése;
  • műszaki tömítések és alkatrészek forgalmazása;
  • ipari szerelvények kereskedelme, beüzemelése;
  • időszakos karbantartási munkák és nagyjavítások.

Üzletfilozófiánk, hogy a helyi viszonyok között megértsük partnereink igényeit és azokat a termékeket, és szolgáltatásokat ajánljuk, amire valóban szükségük van, hogy közösen a legjobb megoldásokat hozhassuk létre.

Ügyfeleinkkel hosszú távú üzleti kapcsolatok kialakítására, ápolására törekszünk és célunk minden partnerünk számára a megbízható beszállítói háttér megteremtése.

Cégünknek Európa új határai és a globális piac miatti követelményekkel is szembe kell néznie, hogy szem előtt tartjuk a lépésről lépésre történő, területekhez igazodó fejlesztést, elkötelezve magunk új termékek, technológiák és szolgáltatások fejlesztésére, árukészletünket illetve szolgáltatási területeinket ezek alapján bővítjük a vevői elvárásoknak megfelelően, doppingként hat ránk az újabb kihívásoknak történő megfelelési vágy.
Szándékunk és feladatunk, hogy olyan megoldásokat dolgozunk ki partnereink számára, amelyek növelik a költséghatékonyságot és javítják a jövedelmezőséget, ezáltal versenyelőnyökhöz jutatva ügyfeleinket.

Ha vállalkozásának technológiai fejlesztését, korszerűsítését tervezi, új befektetést szeretne megvalósítani, vagy egyszerűen kérdése van cégünk tevékenységével kapcsolatban, kézséggel állunk rendelkezésre, szakmai hátterünket és tapasztalatainkat megosztjuk Önnel.

Partnereink sikere a mi sikereink garanciája!