Az erdélyi állásbisztró
Területi értékesítő / Reprezentant vânzări

Munkakör leírása

HU
A Hargita megyei, székelyudvarhelyi élelmiszer- és palackozóipari alkatrészek értékesítésére szakosodott Nortech Kft. értékesítőt keres Olténia, Havasalföld és Dobrudzsa területekre. Versenyképes feltételeket és fejlődési lehetőséget biztosítunk. Kezdőfizetés már 4000 lejtől, mely a befektetett munka függvényében akár 8000 lej is lehet.

Önéletrajzod várjuk az admin@nortech.ro e-mail-címre.

RO
SC. NORTECH SERVICE SRL
sediul in Odorhei, jud. Harghita specializat in comercializarea pieselor de schimb pentru industria alimentara si imbuteliere cautam reprezentat vanzari in zona: Oltenia, Muntenia, Dobrogea. Oferim condiții competitive și oportunități de dezvoltare. Salariul de baza este 4000 Ron, dar dupa efortul depus ín munca poate fi si 8000 Ron.

Asteptam CV-ul la adresa de email: admin@nortech.ro

Elvárások

HU
Az ideális jelölt:

  • Dinamikus személy, legalább 5 éves értékesítési tapasztalattal;
  • Intelligens (logikus gondolkodás, memória, elemzési képesség);
  • Közvetlen és közvetett értékesítési technikákat ismer;
  • Elvárt életkor: 30 és 45 év közötti személy;
  • Alapos ismeretekkel rendelkezik az értékesítési rendszerekről;
  • Műszaki ismeretekkel rendelkezik az értékesíteni kívánt termékekről és szolgáltatásokról;
  • Képes az információk feldolgozására, értelmezésére és hasznosítására, döntések meghozatalára.

RO
Candidatul ideal:

  • Persoana dinamica cu experienta de vanzari minim 5 ani;
  • Inteligenta (gandire logica, memorie, capacitate de analiza si sinteza);
  • Tehnici de vanzare directa si indirecta;
  • Vărsta corespunzătoare intre 30 si 45 de ani;
  • Sa posede cunostinte temeinice in ceea ce priveste sistemul de vanzari;
  • Sa posede cunostiinte tehnice in legatura cu produsele si serviciile comercializate;
  • Capacitate de a prelucra informatiile, de a le interpreta si de a le valorifica prin luarea de decizii sau prin furnizarea de date; prelucrate altor factori decizionali.

Amit kínálunk

Előnyök:

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Vállalati szinten érvényes értékesítésből származó bónusz az ügyfelek és a zóna szerint
  • Utalványok
  • Életbiztosítás
  • Laptop
  • Telefon
  • Szervizautó
  • Vállalati szinten nyújtott üdülési bónuszok

Beneficii:

  • Contract pe perioada nedeterminata
  • Bonus din vanzari valabil la nivel de societate conform clientilor si zonei arondate
  • Bonuri de masa
  • Asigurare de viata
  • Laptop
  • Telefon
  • Masina de serviciu
  • Prime de sarbatori acordate la nivel de societate

Elvárt nyelvtudás

román, magyar / română, maghiară

Munkavégzés címe

Románia, Dolj, CRAIOVA

A cégről röviden

Cégünk több szakmai területet átfogva, kereskedelmi és szolgáltató beszállítóként tevékenykedik, főként az élelmiszeriparra profilálódva, egyszerűsítve így ügyfeleinek mindennapi munkáját, mert egyetlen beszállítói forrásból több mindent megkapnak egy rendkívül sokoldalú és széles termékpalettából.

Arra törekszünk, hogy partnereink bármikor és bármilyen körülmény között számíthassanak ránk, valamint arra, hogy a legjobb áron és kitűnő minőségben mindig a megfelelő alkatrészt vagy szolgáltatást adjuk nekik megoldásként szükségleteikre.

Üzleti partnerinkkel való kapcsolatunkat az együttműködés jellemzi: szakmai megbízhatóság és kompetencia, pontosság és professzionalizmus, közvetlen és együttmüködő kapcsolat, a beszállítói szerepkörön túl, a szakmai konzultációkban, műszaki tanácsadásban és technikai segítségnyújtásban.

Fő profiljaink:

  • pneumatikai elemek forgalmazása, szervizelése, tervezése;
  • fluidtechnikai megoldások forgalmazása, szervizelése, üzembe helyezése;
  • műszaki és ipari tömlők, kiegészítők szakkereskedelme;
  • szállítópálya-rendszerek, conveyor-láncok, pályaépítő elemek, kiegészítők, hevederek forgalmazása, szervize és szállítópályák tervezése;
  • műszaki tömítések és alkatrészek forgalmazása;
  • ipari szerelvények kereskedelme, beüzemelése;
  • időszakos karbantartási munkák és nagyjavítások.

Üzletfilozófiánk, hogy a helyi viszonyok között megértsük partnereink igényeit és azokat a termékeket, és szolgáltatásokat ajánljuk, amire valóban szükségük van, hogy közösen a legjobb megoldásokat hozhassuk létre.

Ügyfeleinkkel hosszú távú üzleti kapcsolatok kialakítására, ápolására törekszünk és célunk minden partnerünk számára a megbízható beszállítói háttér megteremtése.

Cégünknek Európa új határai és a globális piac miatti követelményekkel is szembe kell néznie, hogy szem előtt tartjuk a lépésről lépésre történő, területekhez igazodó fejlesztést, elkötelezve magunk új termékek, technológiák és szolgáltatások fejlesztésére, árukészletünket illetve szolgáltatási területeinket ezek alapján bővítjük a vevői elvárásoknak megfelelően, doppingként hat ránk az újabb kihívásoknak történő megfelelési vágy.
Szándékunk és feladatunk, hogy olyan megoldásokat dolgozunk ki partnereink számára, amelyek növelik a költséghatékonyságot és javítják a jövedelmezőséget, ezáltal versenyelőnyökhöz jutatva ügyfeleinket.

Ha vállalkozásának technológiai fejlesztését, korszerűsítését tervezi, új befektetést szeretne megvalósítani, vagy egyszerűen kérdése van cégünk tevékenységével kapcsolatban, kézséggel állunk rendelkezésre, szakmai hátterünket és tapasztalatainkat megosztjuk Önnel.

Partnereink sikere a mi sikereink garanciája!