Az erdélyi állásbisztró
Szerviz recepciós

Munkakör leírása

  • Ügyfelek fogadása, igényeik felmérése, kapcsolattartás
  • Telefonos és e-mail-es ügyfélszolgáltatás
  • Gépjárműjavításhoz szükséges alkatrészek megrendelése
  • Ügyfelek tájékoztatása a kiegészítő szolgáltatásokról, valamint a gépjármű javítás során feltárt, elvégzendő munkákról
  • Árajánlatok készítése

Elvárások

  • Műszaki irányú középfokú végzettség
  • Pontos, precíz, megbízható, probléma fókuszú munkavégzés
  • Felhasználószintű számítógépes ismeret
  • Ügyfélcentrikus munkavégzés
  • Középfokú román nyelvismeret
  • Pozitív, nyitott, empatikus személyiség, jó kommunikációs képesség, igényes megjelenés

Előny:

  • Szakirányú végzettség (autószerelő, gépjárművillamossági-szerelő)

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai továbbképzés
  • Kulturált, színvonalas munkakörülmények, kellemes, modern munkakörnyezet
  • Stabil vállalati háttér

Elvárt nyelvtudás

Román nyelvismeret

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Székelyudvarhely Str. Lemnarilor 14/13

A cégről röviden

A Nordica Kft. büszkén vállalja több mint 30 éves tapasztalatát a hazai piacon, amely széleskörű szolgáltatásokat kínál az autó-, kamion-, motorkerékpár-, ATV-szervizelés és közúti szállítmányozás területén. Vállalkozásunkat az ügyfélközpontú hozzáállás, a megbízhatóság és az innováció jellemzi.