Az erdélyi állásbisztró
munkatársat kersünk belsőépítészeti tervezésre

Munkakör leírása

1.Belső Terek kialakítási lehetőségeinek modellezése.

2.Belsőépítészeti elemek, intelligens bútortortehnikai megoldások fejlesztése.

3.Belsőépítészeti rajzok, CAD programokban való kidolgozása.

Elvárások

CAD, vagy  bármelyik 3D-s programban való jártasság.

Bedolgozó csapattársakkal való rugalmas együttműködés.

Amit kínálunk

Kellemes irodai környezet.

A munkatárs igényeinek megfeleő munkaeszköz kiztosítása, a hatékony és gyors munkavégzés érdekében.

Jó munkalégkör biztosítása.

Jelentkezni az alábbi telefonszámon vagy e-mail címen lehet, személyes találkozó egyeztetésére.

manierart@gmail.com

Tel: 0741633500, 0742510173

Egyéb juttatások

A munkatárs igényeit figyelembe véve, tehetségéhez méltó egyéni megállapodás alapján történő bérezés.

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Gyergyószentmiklós Str. Băii 5

A cégről röviden

A  “Manierart” egy szabadon szerveződő vállalkozás. Függelten alkotók munkáját fogja össze, narratív alkotásokat hozva létre.

A cég munkássága hazai és külföldi múzeumok, galériák, állandó- és időszakos kiállításainak tervezésével, kivitlezésével, valamint műemlékek restaurálásával vált ismertté.

Szerteágazó tevékenysége túlmutat az alkalmazott képzőművészet határain. Alkotásaiban olyan intermediális egységre törekszik, mely nyitott a tásrművészetek fele.

Videó