Az erdélyi állásbisztró
Mindenes munkatárs

Munkakör leírása

Tetőfedésre és épületbádogosságra (ereszcsatorna, korcolt lemez stb.) szakosodott kisvállalkozás vagyunk. Elismertségünknek köszönhetően nem győzzük a befolyó rendelések, felkérések teljesítését, ezért keresünk téged. Mindenes... azért, mert minden fajta munkát el kell végezni a cégen belül, a lehető legjobb tudásunk szerint úgy, hogy egy életre szóljon. Magaslati munkálatokon is részt veszel, az előírt biztonsági kérelmek betartásával.

Elvárások

Legyél egy jó gazda, vigyázz mindenre és mindenkire körülötted. Szakmai tapasztalat nem szükséges, csak a tanulási vágy, hogy próbáld állandóan képezni magad, legyél kiváncsi minden megoldásra. Tudjál csapatban és csapatnak dolgozni.

Amit kínálunk

• baráti légkör, jókedvvel jövünk dolgozni, vagy ha éppen nem akkor, úgy csináljuk, hogy legyen az is
• ha szeretnél tovább tanulni, évente továbbképzésen vehetsz részt
• kezdő, minimális bér 2500 lej, évi átlagos fizetés az 3000 és 3500 lej között mozog

Elvárt nyelvtudás

magyar

Egyéb juttatások

• napi teljes ellátás (étel, víz, kávé stb) - napi 25 lej értékben
• az ingázási költségek egy részét álljuk napi 10 lej értékben
• teljes egyéni munkafelszerelés biztosítása

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Csíkszereda Hársfa utca 4.

A cégről röviden

Épületbádogosságra és tetőfedésre szakosodott kisvállalkozás vagyunk. Hargita és Kovászna megye legnagyobb tető kiegészítő gyártója, több mint 60 kilométer tető elemet gyártottunk a múlt évben (2019). Szolgáltatásainkra egyre többen figyeltek fel és vesznek igénybe, de ehhez már kevesen vagyunk.