Az erdélyi állásbisztró
Logisztikus-fuvarszervező

Munkakör leírása

A Melinda Steel Rt. közel 30 éve van jelen Romániában, nemzetközi szinten pedig 5 éve szolgálja ki ügyfeleit acéltermékekkel.

Dinamikusan fejlődő, stabil nagyvállalatunk új kollégát keres logisztikus-fuvarszervező pozícióba.

Feladatai lesznek:

  • logisztikai központok és raktárak/munkapontok belső logisztikai feladatainak ellátása;
  • a szállításhoz szükséges dokumentációk elkészítése és dokumentálása;
  • vámolással kapcsolatos teendők előkészítése és követése;
  • együttműködés a beszerzési és kereskedelmi részlegekkel, valamint tevékenységéhez kapcsolódó támogató tevékenységekkel;
  • munkapontok és raktárok közti árumozgások követése;
  • alvállalkozókkal való kapcsolattartás és szükség esetén új alvállalkozók veresenyeztetése.

Amennyiben a fenti ajánlatunk elnyerte a tetszésed, és a fuvarszervezői teendők a kisujjadban vannak, megkérünk küldd el önéletrajzodat a karrier@melinda.ro e-mail-címre. Csak a kiválasztott jelentkezőket értesítjük. Jelentkezési határidő: 2023. november 20.

A Jelentkezem az állásra! gombra kattintva a Jóállás oldalán is kifejezheted munkavállalói szándékod.

Elvárások

Elvárásaink:

  • középfokú végzettség;
  • fuvarszervezés, szállítmányozás és logisztika területén szerzett tapasztalat;
  • tárgyalóképes román és angol nyelvtudás;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, valamely vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent);
  • B-kategóriás jogosítvány;
  • önálló, pontos és felelősségteljes munkavégzés;
  • jó szervező- és problémamegoldó-készség.

Amit kínálunk

  • piacképes fizetés és béren kívüli juttatások;
  • folyamatos tanulási lehetőség, szakmai képzéseken és tréningen való részvétel;
  • kiszámítható és tervezhető munkabeosztás;
  • hosszú távú munkalehetőség, megbízható, stabil munkahely;
  • fiatalos, barátságos munkahelyi légkör, jófej kollégák.

Elvárt nyelvtudás

magyar, román, angol

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Székelyudvarhely Str. Beclean 314

Videó