Az erdélyi állásbisztró
Raktáros

Munkakör leírása

Jelentkezz hozzánk és sajátítsd el egy országos szinten működő nagyvállalat raktározási folyamatait!
A Melinda Instal Kft. 30 éve van jelen Romániában, mint épületgépészeti termékekre szakosodott kis- és nagykereskedő. A termékpalettában épületgépészeti és szaniter termékek széles választéka megtalálható, melyek beszállítói a legjelentősebb belföldi és külföldi gyártók.

Dinamikusan fejlődő stabil nagyvállalatunk új munkavállalót keres Raktáros pozícióba a Székelyudvarhelyen levő központi raktárába.

Feladatok:

  • általános raktározási feladatok ellátása;
  • megrendelt termékek kiszedése szkenner használatával;
  • áruk pakolása és csomagolása.

Jelentkezni lehet a székhelyünkön önéletrajz leadásával vagy beküldésével a karrier@melinda.ro e-mail-címre. (Minden jelentkező az önéletrajz beküldésével vagy leadásával egyidejűleg elfogadja az adatkezelési nyilatkozatunkat).

Elvárások

  • teherbírás és dolgozni akarás;
  • csapatmunkára való hajlam;
  • pozitív hozzáállás.

Amit kínálunk

  • plusz teljesítmény esetén bónusz;
  • kidolgozott betanítási rendszer;
  • országos szinten elismert vállalatnál dolgozni, fejlődni.

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Székelyudvarhely Bethlenfalvi út 314 szám

A cégről röviden

A Melinda Instal Kft. 30 éve van jelen Romániában, mint épületgépészeti termékekre szakosodott nagykereskedő. A termékpalettában épületgépészeti és szaniter termékek széles választéka megtalálható, melyek beszállítói a legjelentősebb belföldi és külföldi gyártók.

Videó