Az erdélyi állásbisztró
Szakmunkás

Munkakör leírása

A székelyudvarhelyi Matplast Kft. szakmunkásokat alkalmaz azonnali kezdéssel, a következő munkakörökre:
- Lakatos - szakmai tapasztalattal rendelkezőknek kiemelt fizetés
- CNC marós - szakmai tapasztalattal rendelkezőknek kiemelt fizetés
- CNC esztergályos
- Szikraforgácsoló (Tömb és huzal szikraforgácsoló gépkezelő)
- Marós
- Esztergályos

A felsorolt állasokra várjuk pályakezdők jelentkezését is.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el önéletrajzát az office@matplast.ro e-mail-címre, vagy érdeklődj személyesen a 0266 216 360-as telefonszámon, illetve cégünk székhelyén a Nicolae Bălcescu utca 79/B szám alatt (a Matrica gyár udvarán).
A Jelentkezem az állásra! gombra klikkelve itt is jelezheted munkavállalói szándékod.

Amit kínálunk

- garantáltan jó fizetés, megegyezés szerint is. A hatályban levő törvényeknek megfelelően bejelentve!
- napi 8 órás munkaprogram
- túlóra lehetőség és a rendkívüli teljesítmény díjazása
- minden ledolgozott munkanapra ételjegy
- bérlet vagy üzemanyag megtérítés
- évente ingyenes általános egészségügyi vizsgálat
- munkaruha heti mosással, téli és nyári munkavédelmi lábbeli
- jó munkakörülmények, ingyenes fitnesz-, edzőterem használat

Románia, Hargita, Székelyudvarhely Str. Nicolae Bălcescu 79/b

A cégről röviden

Az 1995-ben alakult Matplast Kft. egyike a legfontosabb műanyag fröccsöntőszerszámok és színesfém öntőformák gyártására szakosodott romániai cégeknek.
Technikai, tervezési és gyártási tapasztalatainknak valamint modern gyártósorunknak köszönhetően (CAD-CAM -Számítógépes tervezés és gyártáselőkészítés-, CNC marógépek, tömb- és szálszikraforgácsló gépek, koordonáta fúró és csiszológépek, fogaskerékmaró- és csiszológépek), cégünk az egyik vezető fröccsöntőszerszámokat és színesfém öntőformákat gyártó romániai cég.

Technikai, tervezési és gyártási tapasztalatainkat szakembereink folyamatos továbbképzésével egészítjük ki.