Az erdélyi állásbisztró
Területi képviselő

Munkakör leírása

  • Meglévő ügyfelek kezelése (látogatás, rendelések felvétele, kintlévőségek kezelése)
  • Új termékek promoválása
  • Klienskör bővítése
  • Árajánlatok összeállítása, eljuttatása az ügyfelekhez
  • Alapos termékismeret, a piaci változásokra való azonnali reagálás

Elvárások

  • Román és magyar nyelv alapos ismerete
  • B kategóriás hajtási jogosítvány
  • Utazásra való hajlandóság
  • Technikai eszközök (tablet, telefon, termikus nyomtató stb.) használatára való hajlandóság

Amit kínálunk

  • Teljesítményfüggő bérezés
  • Jól működő, összeszokott csapat
  • Jól kialakult kliensportfólió
  • Stabil munkahely
  • Szolgálati autó, telefon

Elvárt nyelvtudás

magyar, román

Egyéb juttatások

  • Teljesítményelvárás teljesítése esetén plusz juttatások

Munkavégzés címe

Románia, Maros, Marosvásárhely Str. Budiului 68

A cégről röviden

Cégünk közel 30 éve működik Marosvásárhelyen.

Tevékenységünk két fő területre összpontosít:

  • egyrészt a hagyományos üzleteket látjuk el különböző háztartási cikkekkel (papír és műanyagtermékek, egyszerhasználatos termékek, műanyaghordók, virágkaspók, szemeteszsákok, kukák, ládák stb.);
  • másrészt a felhasználó réteg (kifőzdék, szállodák, panziók, közintézmények - iskolák, óvodák, kórházak, pékségek, cukrászlaborok) számára nyújtunk széles körű csomagolási megoldásokat, takarítóeszközöket, papírtermékeket és tisztítószereket. Mindezek mellett takarítástechnikában és csomagolástechnikában szakmai tanácsadást is biztosítunk.