Az erdélyi állásbisztró
Legyél vezető marketing és account menedzserünk!

Munkakör leírása

Legyél vezető marketing és account menedzserünk Csíkszeredában, és valósítsd meg ötleteidet egy hozzáértő, vagány csapattal!

Jelentkezz július 20-ig szakmai tapasztalatodat is bemutató önéletrajzoddal a hello@theoctopus.ro címen!

Elvárások

Amit elvárunk:
- személyes jó kapcsolat kialakítása és annak folyamatos fenntartása az ügyfelekkel
- párhuzamosan több, különböző projekt menedzselése
- feladatok ütemezése, prioritások tervezése és betartása
- szakmai csapat irányítása, briefelése, ellenőrzése (grafikusok, webesek, hirdetéskezelők, tartalomgyártók, videósok)
- közösségi média menedzselése: tartalomtervek készítése, az elkészült posztok publikálása, az oldal- és community menedzsmentje
- segítségnyújtás az ügyfél éves stratégiájának kialakításában, ehhez elemzések készítése, javaslatok megfogalmazása
- marketing és kommunikációs tervek írása
- új megoldások, közösségi médiával kapcsolatos újdonságok folyamatos keresése, ügyfelek tájékoztatása a működő trendekről
- időnként minimális adminisztrációs munka: statisztikák készítése, árajánlatok összeállítása, riportok és teljesítési igazolások tartalmi feltöltése

Akkor jelentkezz, ha ezek igazak rád:
- 2-4 éves releváns szakmai tapasztalat marketing, online kommunikáció és projektmenedzsment területen
- kiváló kommunikációs készség és önálló feladatvégzés
- kezdeményezőkészség és teljesítményorientáltság
- precizitás
- gazdasági és sales szemlélet
- határidők betartása
- nyitottság az innovatív, out-of-the-box megoldásokra

Előnyt jelent, ha:
- gazdasági végzettséggel rendelkezel
- van tapasztalatod PPC területén is

Amit kínálunk

Miért lesz neked jó, ha nálunk dolgozol?
- ötleteidet egy hozzáértő, szakmai csapat segítségével valósíthatod meg
- változatos ügyfél palettával dolgozhatsz
- folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk (házon belül és külsős képzések formájában is)
- tapasztalatszerzés nagy költségvetésű marketing projektekben
- kellemes légkör egy olyan csapatban, ahol napról napra egymástól tanulnak a tapasztalt rókák és a fiatal újoncok

Elvárt nyelvtudás

magyar, román, angol

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Csíkszereda Kossuth Lajos 29

A cégről röviden

Teljes körű kommunikációs szolgáltatásunkkal láthatóvá és sikeressé tesszük a vállalkozásokat az online dzsungelben. Csapatunk csíkszeredai és kolozsvári székhelyen dolgozik, de stábunk Erdély-szerte tevékenykedik. Valósítsd meg kreatív ötleteid Te is nálunk!

Videó