Az erdélyi állásbisztró
Hitelinspektor

Munkakör leírása

A LAM in-Vest Rt. munkatársat keres HITELINSPEKTORI pozícióba Besztercére.

A cél egy önálló, Beszterce és környező megyei ügyfelekből álló hitelportfolió kialakítása és fenntartása, a LAM in-Vest Rt. irodájának zökkenőmentes működtetése.

Az önéletrajzokat az attilabordas@lamilieni.ro címre kérjük küldeni, vagy a Jelentkezem az állásra! gombra kattintani.

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség és határozott fellépés;
  • Román és a magyar nyelv kiváló ismerete;
  • Számítógépkezelői ismeretek;
  • Felsőfokú végzettség;
  • Banki, hitelezési és/vagy eladási tapasztalat;
  • Csapatszellem, rugalmasság, pontosság.

Amit kínálunk

  • Versenyképes javadalmazás és motivációs rendszer;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Családbarát munkahely;
  • Egy jó csapat és egy folyamatosan fejlődő intézmény, ahol a munkatársak kreativitására, aktív részvételére állandóan számítunk.

Elvárt nyelvtudás

magyar, román

Munkavégzés címe

Románia, Beszterce-Naszód, Beszterce

A cégről röviden

A LAM in-Vest IFN Rt. egy nem-banki hitelintézmény, amely tevékenységével elsősorban erdélyi, vidéki vállalkozókat támogat a hosszú távú fenntarthatóságot szem előtt tartva. A tevékenységből származó jövedelem a civil társadalom fejlődését és különféle társadalmi projektek finanszírozását szolgálja.