Az erdélyi állásbisztró
Sofőr állás C kategóriás jogosítvánnyal rendelkezőknek

Munkakör leírása

Ha ezt a munkahelyet választod, akkor feladatod lesz az új traktorfejek és buszok szállítása lábon a gyártól, vagy a kikötőkből a kirendeltségekhez Svédország és Norvegia területén. A munkavégzés VOLVO és SCANIA autókkal történik. Nem áru- és személyszállítás!

- elküldöd a jelentkezésed (WhatsApp, SMS, Messenger, vagy a Jelentkezem az állásra! gombra kattintva)
- ha megfelelsz az elvarasoknak, mi 24 órán belül felhívunk és egyeztetjük a részleteket
- ezután részt veszel egy személyes interjún
- ha kölcsönös a szimpátia, akar azonnal kezdhetsz is!

ELÉRHETŐSÉGEK:
- 09:00 es 17:00 órák között WhatsApp-on vagy SMS-ben a 0755 828 276-os számon, Facebookon vagy Messengeren pedig a Safe Truck Driver / infok / kepek alatt.

Elvárások

- megbízható, becsületes jellemed legyen
- légy igényes a pontosságra
- józan és stabil hátterű életszemléleted legyen
- hosszú távra való elköteleződés
- C (E és D előnyt jelent, de nem kötelező) kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

- 95 euro KEZDŐFIZETÉS minden ledolgozott napra
- 6 hét munka után 2 hét itthon
- 8 hét után 3 hét itthon
- szállás biztosítva, amiért NEM kell fizetni, teljesen felszerelt házban, maximum 2 személy egy szobában
- utazás ki és haza repülővel biztosítva
- Svédország és Norvégia területén az utazás biztosítva
- stabil háttérrel rendelkező munkahely
- megbecsülés

Munkavégzés címe

Norvégia, Halden, Halden

A cégről röviden

Hello.

Cégünk 8 éves Scandináv szállításban való tapasztalattal rendelkezik.

Az elsőbbségünk a TE BIZTONSÁGOD mindenek előtt.

A mi munkatársaink egy nagyon barátságos, segítőkész csapatban dolgozhatnak.