Az erdélyi állásbisztró
Pincér, szakács, konyhai kisegítő, takarító

Munkakör leírása

A Kolcza Vendéglő több évtizedes hagyománnyal rendelkezik.
Hagyományos, ízletes ételeink, rusztikus éttermünk sok vendéget idecsalogatott az évek során.

Ha szeretnél egy dinamikus, lelkes csapat tagja lenni, ne habozz, keress meg minket!

Ügyes, fürge szakácsra, konyhai kisegítőre, pincérre, takarítószemélyzetre van szükségünk!

Várunk, jelentkezz!!!

Elvárások

Nem szükséges tapasztalattal rendelkezz, kollégáink szívesen megtanítanak a pincérkedés vagy a szakácskodás fortélyaira!

Amit kínálunk

Lelkes csapat, kellemes környezet, fejlődési lehetőség!

Elvárt nyelvtudás

magyar

Munkavégzés címe

Románia, Kovászna, Sepsiszentgyörgy Str. Spitalului 30

A cégről röviden

A Kolcza-vendéglő több évtizedes hagyománnyal rendelkezik.

Hagyományos   ,izletes ételeink, rusztikus éttermünk sok vendéget idecsalogatott az évek során.

Ügyes, fürge szakácsra, konyhai kisegitőre, pincérre van szükségünk!

Nem szükséges tapasztalattal rendelkezz, kollégáink szivesen megtanitanak a pincérkedés vagy a szakácskodás fortélyaira!