Az erdélyi állásbisztró
Termelési vezető

Munkakör leírása

  • a termelési tevékenység megszervezése, koordinálása, ellenőrzése, tervezése;
  • a termelési folyamatok dokumentálása;
  • a termelésben dolgozók munkaprogramjának elkészítése;
  • részvétel az üzleti tervezésben;
  • projektfeladatok ellátása;
  • együttműködés a cég más egységeivel.

Elvárások

  • felsőfokú végzettség;
  • gyártóegységben szerzett legkevesebb 3 év tapasztalat;
  • B-kategóriás jogosítvány;
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, internet);
  • eredményorientált gondolkodásmód.

Amit kínálunk

  • hosszú távú, megbízható munkalehetőség;
  • személyre szabott fizetés és juttatások;
  • stabil munkaprogram.

A fényképes szakmai önéletrajzokat 2024. április 5-ig várjuk a hrplast@karsai.ro e-mail-címre. Érdeklődni a cég székhelyén vagy a következő telefonszámon: 0744249012. A Jelentkezem az állásra! gombra kattintva a Jóálláson is kifejezheted munkavállalói szándékod.

Elvárt nyelvtudás

magyar, román

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Szentegyháza Köztársaság utca 47 szám

A cégről röviden

Szentegyháza Csíkszereda felőli kijáratánál találsz bennünket. Műanyag csomagoló anyagok gyártásával foglalkozunk több mit 25 éve.