Az erdélyi állásbisztró
Szoftverfejlesztő

Munkakör leírása

Az Invevoról

Az Invevo csapata egy egyedülálló eseményvezérelt pénzügyi szoftverszolgáltatást fejleszt és szabadalmaztat, amely a világ számos nagy vállalatának biztosít jövedelemnövekedést és kockázatkezelést, segíti őket kiadásaik csökkentésében és ügyfeleik kezelésében egy okos, adatvezérelt automatizálást építve bele mindennapi munkafolyamataikba.
Szenvedélyünk a technológia, elkötelezettek vagyunk arra, hogy egy kitűnő terméket nyújtsunk ügyfeleinknek és meggyőződésünk, hogy ennek elérése érdekében a legjobb fejlesztőket kell alkamazzuk csapatunkba - olyan embereket, akik okosak, collaboratívak és hajlandóak tanulni.
Csapatunk méretét tekintve kis vállalkozásnak számítunk, de londoni, manchesteri és székelyudvarhelyi csapataink szorosan összedolgozva hatalmas sikereket értek már el.

A pozíció:

Egy új szoftverfejlesztővel szeretnénk bővíteni magasan szakképzett csapatunkat. Vállalkozásunkat az innováció vezérli, folyamatosan törekszünk előre és osztozunk a sikerekben, így tőled is azt várjuk, hogy ambícióval és szenvedéllyel viszonyulj a technológiához és a szoftverfejlesztéshez.

Csapatunkban mindenkinek egyenlő szava van, közösen ötletelünk, alkotunk és oldjuk  meg a problémákat, így mindenkinek megvan az esélye a felszólalásra, felelősségvállalásra és irányításra.

Ahogyan dolgozunk:

  • Funkcionális programozás Kotlinban, olyan kódot írva, amelyre könnyű hivatkozni
  • A szoftverünk Microservicekből tevődik össze, melyeket Kubernetes-el hangolunk össze és Azure-ön hostolunk
  • Kafka-val valósítjuk meg az eseményvezérelt architektúránkat
  • Az infrastruktúra megépítését Terraform segítségével automatizáljuk
  • React weboldalt fejlesztünk
  • Csapattagjaink naponta többször deployolnak, így gyorsan eljuttatjuk munkánkat klienseinkhez
  • DevOps csapatként dolgozunk és előnyben részesítjük a Pair-Programming-ot
  • Az automatizálás és stabilitás folyamatosan központban van
  • Filozófiánk a KISS (Keep it simple, stupid!)

Elvárások

Előnyt jelentő tapasztalatok és tulajdonságok:

  • Tapasztalat eseményvezérelt architektúra vagy Microservicek terén
  • Tapasztalat Objekt-Orientált vagy Funkcionális programozás terén
  • Magas minőségű kódolás
  • Jó csapatmunka
  • Nyitottság az új ötletekre és megközelítésekre, illetve te is megosztod sajátjaidat

Amit kínálunk

  • Opcionális, de bármikor megvalósítható utazások a székelyudvarhelyi, manchesteri és londoni irodáink között (a cég finanszírozásával)
  • Flexibilis munkaidő
  • Hibrid- és távmunka-lehetőség
  • Szabadnap a szülinapodon
  • Belső és külső tréningek, illetve az ezekre való utazások
  • Microsoft Certification
  • Családias, tisztelettudó légkör, ahol nincsenek rossz kérdések vagy meg nem hallgatott kérések

Az interjú folyamata:

  • Online tech teszt
  • Telefon- vagy videóhívás
  • Egy kis közös munka a CTO-nkkal vagy Architect-ünkkel

Pozíció: Full Stack / Front End / Back End
Munkavégzés helye: Iroda / Hybrid / Táv
Iroda: Székelyudvarhely, Hargita megye

Fizetés: évi €25 000-től €60 000-ig
Szerződés típusa: Hosszú távú

További részletek:  https://www.invevo.com/

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Székelyudvarhely Str. Victoriei 12

A cégről röviden