Az erdélyi állásbisztró
Építésvezető, kivitelező mérnök

Munkakör leírása

Székelyföld vezető építővállalataként erős piaci jelenlétünk és komplex szakmai tapasztalatunk van úgy a mélyépítési, mint a magasépítési munkálatok kivitelezésében. Munkálataink koordinálására és követésére keressük legújabb mérnök kollégánkat, akinek hozzánk hasonlóan ugyanúgy fontos a műszaki tartalom, a gazdaságosság, a határidő és minőség.

Munkavégzés helye: Hargita, Kovászna és Maros megye.

A CV-ket a hr@ingservice.ro-ra várjuk, vagy a Jelentkezem az állásra! gombra kattintva.

Elvárások

Feladatok:

  • ellenőrizd a munkálatokat, segíts a munkafolyamatok megtervezésében és lebonyolításában;
  • koordináld a kivitelező vállalkozók munkáját, a szállításokat, építési anyagok átvételét;
  • folyamatos kapcsolatban kell lenned az alvállalkozókkal, beszállítókkal, tervezővel, műszaki vezetővel stb;
  • ellenőrizned kell a kivitelezés minőségét, a technológiai követelmények és a határidők betartását;
  • lesz némi papírmunkád is: például rögzíted a kivitelezési tervtől eltérő megoldásokat.

Egyéb juttatások

  • Utazás
  • Céges autó
  • Képzések: konferencia támogatás és képzési hozzájárulások
  • Jóllét: sportolási támogatás és csapatépítő programok
  • Versenyképes jövedelem + egyéni bónuszrendszer
  • Jó munkakörülmények
  • Szolgálati lakás és autó
  • Sport- és szabadidőközpont-bérletek

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Csíkszereda

Videó