Friss diplomás műszaki végzettségű vagy műszaki tanulmányokat folytató munkatársat alkalmaznak

Munkakör leírása

Az Infopress Group Rt. friss diplomás műszaki végzettségű vagy műszaki tanulmányokat folytató munkatársat alkalmaz.

Főbb feladatok:

  • nyersanyagok és fogyóáruk, valamint cserealkatrészek biztosítása;
  • kapcsolatkialakítás a beszállítókkal;
  • árajánlatkérés, áranalízis, megrendelés;
  • a rendelések kiszállításának követése;
  • a készletekkel kapcsolatos kimutatások elkészítése;
  • a nyersanyagokkal kapcsolatos reklamációk megoldásának ügyintézése.

A jelentkezők szakmai önéletrajzát várjuk 2024. június 7-ig a matyaskatalin@infopressgroup.com e-mail-címre.

Elvárások

  • felsőfokú műszaki végzettség;
  • tárgyalóképes román és angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • munkahelyre való szállítás biztosítása;
  • balesetbiztosítás;
  • ételjegyek;
  • kultúrált munkakörülmények;
  • hosszútávú munkalehetőség;
  • fejlődési lehetőség.

Elvárt nyelvtudás

Román, angol.

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Székelyudvarhely Gutenberg tér 1. szám

A cégről röviden

Az Infopress Group Rt. Románia veztő nyomdája.

Videó