Az erdélyi állásbisztró
Értékesítő, számlázó

Munkakör leírása

Hubertus Trade vadászati eszközök és sportruházat forgalmazásával foglalkozó székelyudvarhelyi székhelyű cég ÉRTÉKESÍTŐ, SZÁMLÁZÓ munkatársat alkalmaz.

A munkakör leírása:

  • felelős az online értékesítés irányításáért és az ügyfélkapcsolatok fenntartásáért;
  • a bejövő telefonok és e-mailek kezelése;
  • a cég termékeinek bemutatása, népszerűsítése és értékesítése;
  • számlázás;
  • a termékinformációk és a weboldal tartalmának frissítése;
  • online területen szerzett munkatapasztalat előnyt jelent;
  • fizikai jelenlét szükséges a cég székhelyén, Székelyudvarhelyen, Orbán Balázs utca 160. szám;
  • munkaprogram: 09.00-17.00.

Amennyiben szeretnél csapatunk tagja lenni küldd el önéletrajzodat a contabilitate@lalimitasupravietuirii.ro e-mail-címre, vagy jelentkezz a Jelentkezem az állásra! gombra kattintva.

Elvárások

  • legalább 1 év értékesítési területen szerzett tapasztalat;
  • jó kommunikációs és tárgyalási készség;
  • figyelem a részletekre és cselekvésorientált az eredmények elérésére;
  • dinamikus, társaságkedvelő ember;
  • általános PC kezelési ismeretek (Word, Excel).

Amit kínálunk

  • egységes fix bércsomag;
  • nagyon motiváló, állandó teljesítménybónuszok;
  • hatékony munkaeszközök;
  • munkahelyi telefon;
  • egy fiatal és teljesítményorientált csapat.

Elvárt nyelvtudás

magyar, román

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Székelyudvarhely Str. Orbán Balázs 160

A cégről röviden

A Hubertus Trade Kft. egy több, mint 14 éves múltra visszatekintő vállalat, amely horgászati, vadászati és outdoor termékeket forgalmaz Európa országaiban.