Az erdélyi állásbisztró
Koordinátor

Munkakör leírása

Keresünk tehetséges és lelkes koordinátor (sátorépítő/bontó) munkatársat, aki a csíkszeredai telephelyről indulva gondoskodik a sátrak és egyéb kiegészítők profi kivitelezéséről. Olyan személyt keresünk, aki hosszú távon átlátja, átérzi a cég működését és segíti a szolgáltatásaink minőségének megtartását.

Elvárások

  • önálló munkavégzés;
  • B-kategóriás jogosítvány;
  • E-kategóriás jogosítvány előnyt jelent;
  • alaposság;
  • jó kommunikációs készség;
  • felelősségtudat;
  • jó teherbírás;
  • rugalmas munkaprogram.

Amit kínálunk

  • Erdély különböző fesztiváljain való resztvétel;
  • teljesítményarányos fizetés;
  • új helyek megismerése/kirándulási lehetőség;
  • fejlődési lehetőség.

Elvárt nyelvtudás

Magyar, román

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Csíkszereda

A cégről röviden

Több, mint 10 éve annak, hogy a sátraink segítik a rendezvényszervezők munkáját és a családi rendezvények lebonyolítását.

Teljes körű szolgáltatást biztosítunk a sátrak helyszínre való szállításától a felállításon át a lebontásig

Víziónk: Szolgáltatásainkkal szeretnénk hozzájárulni, hogy egyre színvonalasabbak legyenek az erdélyi rendezvények.