Az erdélyi állásbisztró
Pincért alkalmazunk

Munkakör leírása

Bővítjük csapatunkat! Megbízható munkatársakat keresünk hosszú távra PINCÉR állás betöltésére.

Ha szeretnél egy stabil, hosszú távú munkahelyet, akkor jelentkezz személyesen fényképes önéletrajzoddal Csíkszeredában a Petőfi utca 3. szám alatt (Renegade Pub & Pizza), vagy hívj a 0744 693 821-es telefonszámon. A Jelentkezem az állásra! gombra kattintva itt is kifejezheted munkavállalói szándékod.

Légy te is Csíkszereda egyik legrégebbi pizzériájának munkatársa!

Jelentkezz, ha:

  • pontos, udvarias vagy;
  • dinamikus személy vagy;
  • legalább alapszinten beszélsz románul.

Előnyt jelent a hasonló jellegű tapasztalat, de nem kizáró jellegű. Örömmel segítünk, hogy megtanuld a különböző feladatokat.
Akár már holnap kezdhetsz is!

Elvárások

  • dinamikus személyiség;
  • kedves, udvarias, türelmes;
  • román nyelvtudás;
  • csapatjátékos;
  • előnyt jelent a hasonló jellegű tapasztalat.

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség;
  • versenyképes bérezés;
  • jókedvű, fiatalos csapat.

Elvárt nyelvtudás

román

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Csíkszereda Petőfi utca 3. szám