Az erdélyi állásbisztró
Munkás műanyag feldolgozó munkakörbe

Munkakör leírása

A Harplast Kft csíkszeredai termelő és kereskedelmi tevékenységű vállalat alkalmaz munkásokat műanyag feldolgozó munkakörbe meghatározott időre.

Elvárások

  • Középfokú vagy szakmunkás iskolai végzettség
  • Rugalmasság, több műszakos munkarend vállalása
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Jó állóképesség, terhelhetőség
  • Felelősség tudatos munkavégzés

Amit kínálunk

  • Hivatalos bejelentett munkaviszony
  • Alapbér mellé 75% túlórai, 25% éjszakai és hétvégi műszakpótlék
  • Már próbaidő alatt is jár étkezési jegy
  • Fizetést minden hónapban, legkésőbb 7.-ig kifizetjük
  • Munkába járáshoz részleges buszbérlet kompenzáció

Elvárt nyelvtudás

magyar, román

Egyéb juttatások

  • 25% éjszakai és hétvégi műszakpótlék
  • Étkezési jegy

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Csíkszereda Str. Harghita 69

A cégről röviden

Csíkszeredai termelő és kereskedelmi tevékenységű vállalat

Cégünk több éves múlttal rendelkező műanyagfeldolgozó üzem, mely 1977-ben alakult és 1993 óta maggántulajdonban működik.

Cégünk műanyag alkatrészeket gyárt az autóipar számára, háztartási és ipari hulladékkezelő termékeket, műanyag termékeket élelmiszer- és nem élelmiszeripar számára.