Az erdélyi állásbisztró
Géplakatos

Munkakör leírása

  • karbantartási és javítási munkálatok;
  • a meglevő gépek és mechanikus berendezések optimális és biztonságos működésének biztosítása;
  • különböző fém illetve nemfém állványzatok, szerkezetek előkészítése, összeállítása;
  • víz- és fűtésszerelési munkálatok elvégzése.

Elvárások

  • szakirányú, szakközépiskolai vagy szakmunkás iskolai végzettség;
  • érdeklődés a műszaki dolgok iránt;
  • precíz, jó kézügyesség;
  • rugalmas és megbízható;
  • jó csapatjátékos;
  • hajlandó fejlődni és tanulni;
  • képes hatékonyan önállóan is dolgozni;
  • szereti a kihívásokat és a kemény munkát

Amit kínálunk

  • hivatalos bejelentett munkaviszony;
  • szakmai fejlődési lehetőségek;
  • modern, felszerelt munkahely;
  • étkezési jegy;
  • buszbérlet kompenzáció.

Elvárt nyelvtudás

magyar, román

Egyéb juttatások

Ruha és egészségvédelmében munkaruha és védőruha biztosítása.

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Csíkszereda Str. Harghita 69

A cégről röviden

Csíkszeredai termelő és kereskedelmi tevékenységű vállalat

Cégünk több éves múlttal rendelkező műanyagfeldolgozó üzem, mely 1977-ben alakult és 1993 óta maggántulajdonban működik.

Cégünk műanyag alkatrészeket gyárt az autóipar számára, háztartási és ipari hulladékkezelő termékeket, műanyag termékeket élelmiszer- és nem élelmiszeripar számára.