Az erdélyi állásbisztró
Irodai adminisztrációs munkatárs

Munkakör leírása

A Hadnagy Viacolor Kft. dinamikusan fejlődő vállalkozás csapatbővítés céljából székelyudvarhelyi munkavégzési helyre, irodai adminisztrációs feladatok elvégzéséhez munkatársat keres.

Főbb feladatok:
- Napi adminisztrációs feladatok elvégzése
- Nyilvántartások vezetése, adatok gyűjtése és rendszerbe foglalása
- Céges iratok irattározása
- Beérkező és kimenő dokumentumok iktatása, szétosztása
- Kivitelezés előtti munkavégzéshez tartozó feladatok ügyintézése
- Számlázás
- Vállalkozási szerződések előkészítése

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel a balazsf@pavajele.ro e-mail-címen lehet. A Jelentkezem az állásra! gombra kattintva itt is kifejezheted munkavállalói szándékod.
Jelentkezési határidő: 2022.07.04

Elvárások

- MS Office programcsomag magabiztos használata
- Román nyelvtudás
- Jó kommunikációs készség
- Precíz, önálló, lelkiismeretes munkavégzés

Amit kínálunk

- Korrekt jövedelem
- Teljes munkaidős állás (8 és 16 óra között)
- Szabad hétvégék, szabad ünnepnapok
- Hosszú távú, megbízható, bejelentett munka

Elvárt nyelvtudás

román

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Székelyudvarhely 394 -