Az erdélyi állásbisztró
Projektmenedzser Asszisztens

Munkakör leírása

Légy részese a Greystone Analytic Consult Kft. sikerének, mint Projektmenedzser Asszisztens!

Feladatkör:

Projektmenedzser Asszisztensként támogatni fogod a projektmenedzsereket a pályázatok írásában, lebonyolításában és különböző dokumentációk összeállításában. Feladataid közé tartozik az adminisztratív teendők ellátása, határidők nyomon követése, valamint az ügyfelekkel és a projektcsapattal való kommunikáció.

Elvárások

  • alapvető projektmenedzsment ismeretek előnyt jelentenek;
  • tapasztalat adminisztratív vagy asszisztensi munkakörben;
  • kiváló kommunikációs és szervezési képességek;
  • Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint) magas szintű ismerete;
  • alapszintű IT ismeretek (e-mail, internet, adatbázis-kezelés);
  • román nyelv ismerete előnyt jelent;
  • képesség önállóan és csapaton belül dolgozni;
  • pontos, megbízható munkavégzés.

Kérjük, küldd el önéletrajzodat és motivációs leveledet, amely tartalmazza a fizetési elvárásaidat, a következő címre: greystoneanalyticconsult@gmail.com. A Jelentkezem az állásra! gombra kattintva a Jóállás oldalán is kifejezheted munkavállalói szándékod.

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetési csomag;
  • rugalmas munkaidő és Home Office lehetőség;
  • professzionális fejlődési lehetőségek;
  • családias munkahelyi légkör.

Elvárt nyelvtudás

Román

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Lupény Str. Csere 175

A cégről röviden

A Greystone Analytic Consult Srl egy dinamikusan fejlődő, innovatív tanácsadó cég, amely a pályázatírás, projektmenedzsment és üzleti dokumentációk összeállítása terén kínál szolgáltatásokat. Kiemelkedő piaci pozíciónk az ügyfélközpontúságunkra, a modern megközelítésre és a folyamatos innovációra épül. Célunk, hogy ügyfeleink számára értéket teremtsünk, miközben fiatalos, lendületes csapatunkkal együtt formáljuk a jövő üzleti környezetét. A Greystone Analytic Consult Srl-nél nem csak karriert építhetsz, hanem részese lehetsz egy izgalmas utazásnak a siker felé.