Az erdélyi állásbisztró
A Hotel Fenyő Conference&Spa Recepciós munkatársat alkalmaz

Munkakör leírása

  • a szálloda más részlegeivel való kapcsolattartás;
  • váltott műszakban történő munkavégzés (nappal és éjszaka);
  • a szálloda vendégeinek barátságos kiszolgálása, kérések teljesítése az érkezéstől a kijelentkezésig;
  • a szolgáltatások, programok és egyéb információk ismertetése;
  • számlák készítése a vendégek számára.

Elvárások

  • jó kommunikációs, kapcsolatteremtő- és problémamegoldó-készség;
  • rugalmas hozzáállás;
  • magyar, román és angol középfokú ismerete;
  • önálló, precíz munkavégzés;
  • vendégcentrikus szemlélet;
  • csapattal való együttműködés;
  • informatikai ismeretek.

Amit kínálunk

  • teljes munkaidős állás;
  • kellemes környezet, segítőkész munkatársak és vezetőség;
  • teljeskörű betanítás;
  • fejlődési lehetőség;
  • hosszútávú munkalehetőség;
  • versenyképes bérezés;
  • útiköltség térítés, húsvéti és karácsonyi jutalom, ingyenes SPA használat, étkezési lehetőség kedvezményes áron.

Elvárt nyelvtudás

magyar, román, angol

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Csíkszereda Str. Nicolae Balcescu 11

A cégről röviden

A Hotel Fenyő*** Csíkszeredának, Hargita megyeszékhelyének a szívében, a központi park és a műjégpálya közvetlen szomszédságában helyezkedik el. 5-10 perces sétatávolságra található a Csíki Székely Múzeumnak otthont adó Mikó-vártól, a korabeli hangulatot idéző sétálóutcától, a színháztól és a Milleniumi-templomtól. Ideális kiindulópont a Székelyföldet felfedezni vágyó turistáknak.