A Fenyő Étterem és Bistro Pincér munkakörbe munkatársat alkalmaz

Munkakör leírása

  • az étterem előkészítése az alkalomnak megfelelően;
  • a vendégek ültetése, asztalfoglalások menedzselése;
  • rendelések felvétele;
  • az étlap és az ételek összetevőinek ismerete;
  • az elkészült ételek felszolgálása;
  • számla elkészítése.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet naponta 08:00 – 16:00 óra között a Hotel Fenyő titkárságán vagy a director@hotelfenyo.ro e-mail-címen. A Jelentkezem az állásra! gombra kattintva a Jóállás oldalán is kifejezheted munkavállalói szándékod.

Elvárások

  • szakirányú végzettség;
  • magyar, román nyelvismeret;
  • vendéglátás területen szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent.

Elvárt nyelvtudás

román, magyar

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Csíkszereda Str. Nicolae Balcescu 11

A cégről röviden

A Hotel Fenyő*** Csíkszeredának, Hargita megyeszékhelyének a szívében, a központi park és a műjégpálya közvetlen szomszédságában helyezkedik el. 5-10 perces sétatávolságra található a Csíki Székely Múzeumnak otthont adó Mikó-vártól, a korabeli hangulatot idéző sétálóutcától, a színháztól és a Milleniumi-templomtól. Ideális kiindulópont a Székelyföldet felfedezni vágyó turistáknak.