Az erdélyi állásbisztró
A csíkszeredai FENYŐ KFT. könyvelő munkatársat keres

Munkakör leírása

Feladatok:

  • Bejövő és kimenő számlák könyvelése
  • Kassza és banki kivonatok könyvelése

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a director@hunguest-fenyo.ro e-mail-címen, vagy személyesen a Fenyő Szálló titkárságán naponta 08:00 – 16:00 között.

A Jelentkezem az állásra! gombra kattintva itt is kifejezheted munkavállalói szándékod

Elvárások

  • 1–3 évnyi szakmai gyakorlat
  • Román és magyar nyelv ismerete
  • Terhelhetőség, megbízhatóság
  • Szakirányú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes programok ismerete (Excel és Word)
  • Precíz, pontos munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Munkaügyekben való jártasság
  • REVISAL ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, megbízható munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés és egyéb juttatások
  • Ingázóknak bérlet hozzájárulást biztosítunk

Elvárt nyelvtudás

román, magyar

Csatolt dokumentumok

Fájlmegnevezés Fájl
5023_emp_konyvelo-allashirdetes-1-.jpg

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Csíkszereda Str. Nicolae Balcescu 11

A cégről röviden

A Hotel Fenyő*** Csíkszeredának, Hargita megyeszékhelyének a szívében, a központi park és a műjégpálya közvetlen szomszédságában helyezkedik el. 5-10 perces sétatávolságra található a Csíki Székely Múzeumnak otthont adó Mikó-vártól, a korabeli hangulatot idéző sétálóutcától, a színháztól és a Milleniumi-templomtól. Ideális kiindulópont a Székelyföldet felfedezni vágyó turistáknak.