Az erdélyi állásbisztró
Könyvelő munkatársat keres az Euro Sangift Kft.

Munkakör leírása

Ajándék- és játékforgalmazással foglalkozó székelyudvarhelyi cég munkatársat keres Könyvelő pozíció betöltésére.

Főbb feladatok :

  • bejövő dokumentumok rögzítése, a kassza és banki naplókkal kapcsolatos akták lekönyvelése;
  • egyes könyvelési egyenlegek ellenőrzése a hónapzáráskor;
  • kliensekkel és beszállítókkal történő egyeztetések, egyenlegek helyességének vizsgálata;
  • statisztikai jelentések elkészítése (Intrastat, BNR-s statisztika STA-ITS);
  • az előkönyvelési és könyvelési program közötti helyes adatátvitel biztosítása;
  • egyéb általános adatrögzítési feladatok;
  • egyéb feladatok, amelyek a könyvelési tevékenységhez köthetők.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú végzettség;
  • szakmai tapasztalat;
  • megbízható, precíz, önálló munkavégzés.

Várjuk önéletrajzod az alábbi email címre : info@eurosangift.ro, vagy leadhatod személyesen a cég székhelyén, Székelyudvarhely, Rákóczi Ferenc utca 102. szám alatt.

A Jelentkezem az állásra! gombra kattintva itt is kifejezheted munkavállalói szándékod.

*Csak a kiválasztott személyeket értesítjük.

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Székelyudvarhely Str. Rakoczi Ferenc 102