Az erdélyi állásbisztró
PLC Programozó

Munkakör leírása

PLC programozót alkalmaznak a csíkszeredai Engmatec Kft. csapatába.

Az új munkatárs feladatai a következők lesznek:

  • Modern hardver- és szoftverkoncepciók tervezése
  • PLC vezérlések programozása Beckhoff Soft PLC, Siemens S7 és más (pl. Omron) PLC-k programozása
  • HMI-rendszerek programozása, pl. WinCC Flexible-lel
  • Robotikai rendszerek programozása (pl. Mitsubishi, Stäubli, Yaskawa)
  • Vállalaton belüli rendszerek üzembe helyezése és szolgáltatási küldetések belföldi és külföldi ügyfeleink számára

Várjuk önéletrajzod az alábbi email címre: zsombor.biro@engmatec.ro

Elvárások

  • Befejezett szakirányú végzettség vagy technikusképesítés;
  • SPS Twin CAT programozás ismerete;
  • Felelősségtudatos, független és önálló munkavégzés;
  • Jó angol vagy német nyelvtudás;
  • Nagyfokú ügyfél- és szolgáltatásorientáltság.

Amit kínálunk

  • Barátságos munkahelyi légkör;
  • Változatos és érdekes projektek;
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Elvárt nyelvtudás

angol, német

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Csíkszereda Str. Toplița 115

A cégről röviden

Az ENGMATEC egy speciális gépeket gyártó cég: egyedi teszt- és összeszerelő rendszereket, valamint teljesen automatizált gyártósorokat hoz létre.

Számunkra egyaránt fontos ügyfeleink sikere, és csapatunk elégedettsége. Modern munkakörnyezettel, számos közösségi juttatással, teljesítményarányos fizetéssel és egyéni képzési lehetőségekkel biztosítjuk, hogy munkatársaink jól érezzék magukat nálunk.