Az erdélyi állásbisztró
Gyártási munkatárs

Munkakör leírása

Egy családközpontú, dinamikusan fejlődő, az élelmiszeripar számára higiéniai termékeket gyártó cég új munkatársat keres.

Csak komoly érdeklődők jelentkezését várjuk, akik készek a hosszú távú elköteleződésre és fejlődésre. Jelentkezz most a Jelentkezem az állásra! gombra kattintva, vagy a director@diemer.ro e-mail-címen.

Elvárások

Téged keresünk, ha:

  • komoly szándékú és elkötelezett vagy;
  • szeretnél egy stabil, támogató munkahelyen dolgozni;
  • tudsz csapatban dolgozni;
  • szeretsz új dolgokat megtanulni.

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • fiatalos, lendületes, egymást támogató csapat;
  • kiemelkedő bérezés és juttatások;
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség.

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Székelyudvarhely Str. Lemnarilor 14/23

A cégről röviden

Nagyon fejlődő, előretörő kkv. vagyunk. Az élelmiszeripar és az állattenyésztés számára gyártunk fertőtlenítőszereket, zsíroldókat. Termékeinket egész Románia területén értékesítjük. Csak az általunk gyártott termékeket forgalmazzuk. Azért hoztuk meg ezt a döntést, mert nagyobb anyagi biztonságot jelent a cégünk számára. Könnyebben kivédjük a világpiaci árváltozásokat.

Cégünkben nagyon fontos az ember. Korrektek, lojálisak és figyelmesek vagyunk az alkalmazottainkhoz. Természetesen ugyanezt el is várjuk minden kollegától. Az új alkalmazottak felvételekor nem a végzettség, a tudás számítanak a legtöbbet, hanem az, hogy milyen az adott ember. Tudunk-e vele együtt dolgozni, be tud-e illeszkedni a meglévő kis csapatba. Nálunk fontos a kölcsönös tisztelet, a baráti, civilizált hangnem és a problémák azonnali megbeszélése.

Itt nézd meg, hogy kik vagyunk: www.112233.ro

Videó