Ügyfélszolgálati munkatárs, akár teljes HOME OFFICE lehetőséggel is

Munkakör leírása

Ügyfélszolgálati munkatárs, akár teljes HOME OFFICE lehetőséggel is!*

A CGS Románia az egyik legnagyobb vállalkozás országunkban, piacvezető a call center/contact center cégek között. CGS Románia alkalmazottjaként rugalmas full-time munkaprogramban, felkészítő tréningekben, valamint versenyképes juttatási csomagban részesülsz.
Társaságunk értékeli a teljesítőképességet, kezdeményezőképességet, vezető szellemet, proaktívitást, de leginkább az emberi értékeket. Az embereink képezik cégünk legfontosabb előnyét.
Csatlakozz te is lelkes és dinamikus csapatunkhoz szakmai fejlődésed érdekében!

Jelentkezéshez küldd el önéletrajzodat a recruitment@cgsinc.com e-mail-címre!
A Jelentkezem az állásra! gombra kattintva itt is kifejezheted munkavállalói szándékod.

Elvárások

– Jó magyar nyelvű kommunikációs készségek
– Céltudatosság, proaktívitás
– Pontos és határozott fellépés
– Légy hajlandó megfelelni a rugalmas munkaprogramnak
– Csapatszellem
– Stressztűrő-képesség
– Ügyfélorientált, türelmes és nyitott személyiség

Főbb feladatok:
– Meglévő és leendő ügyfelek részéről érkező bejövő hívások kezelése
– Ügyfelek bejelentéseinek beazonosítása
– Gyors problémafelismerés és a megfelelő megoldás megtalálása
– Megoldás vagy eszkaláció az illetékes osztály felé
– Az ügyféllel folytatott beszélgetés rögzítése nyilvántartási rendszerünkben

Amit kínálunk

– Dinamikus, fiatalos, jó hangulatú csapat
– Fejlődési lehetőségek
– Kiemelkedő alapbér és teljesítményarányos jutalék, versenyképes juttatási csomag
– Felkészítő szakmai tréning minden alkalmazott részére
– Teljes home office lehetőség azoknak a jelentkezőknek, akik nem Csíkszeredában élnek, csíkszeredai jelentkezőinknek pedig irodai munkalehetőséget biztosítunk*

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Csíkszereda Spl. Independenței 319 G