Az erdélyi állásbisztró
Marketing- és kommunikációs menedzser

Munkakör leírása

Színvonalas konferenciára belopni a brand-et, tartani a lépést a technológiai fejlődésekkel, szakmai elismeréseket nyerni, és esztétikust, emlékezetest, eladhatót alkotni – ez mind a te sikered is lehet a Color Metal megvalósításai között.

Színesfém félgyártmány-kereskedelemmel és -feldolgozással foglalkozó, Romániában piacvezető, határokon túl is gyorsan terjeszkedő cégünk bővíti csapatát egy kreatív, nyitott gondolkodású, innovációra törekvő, tapasztalt marketing- és kommunikációs menedzserrel.

Ha fontos számodra a szakmai fejlődés, vonz a modern irodában történő hibrid munkavégzés kellemes hangulatban, ahol a kollégák tisztelnek, a csapat megbecsül és támogatja az új ötleteket, a digitalizációt és civil felelősségvállalást, akkor olvasd el a részletes munkaköri leírást; és jelentkezz, ha úgy érzed, hogy hozzád szóltunk!

Amiben kibontakozhatsz:

-        Marketing- és kommunikációs stratégia megtervezése, együttműködve a vállalat különböző csapataival

-        Márkaépítés, marketing és kommunikációs éves terv és költségvetés előkészítése

-        Sajtóközlemények, vállalati kommunikációk készítése magyar, román és angol nyelven

-        Marketing és kommunikációs folyamatok fejlesztése, kidolgozása, rendszerek folyamatos karbantartása

-        Reklámkampányok tervezése

-        Közösségi médiafelületek adminisztrálása

-        Weboldal tartalmának fejlesztése, arculatának tervezése

-        Grafikai munkák koordinációja

-        Videós tartalmak létrehozásában való közreműködés

-        Kapcsolattartás alvállalkozókkal, ügynökségekkel

-        Prezentációk, egyszerűbb belső kommunikációs print és digitális anyagok (újság, információs és hirdetőtáblák stb.) szerkesztése, működtetése, fejlesztése

-        Szoros együttműködés a HR osztállyal: hatékony hozzájárulás a vállalat munkáltatói arculatának kialakításához (HR branding)

-        A cég szakmai rendezvényeken történő megjelenésének előkészítése, lebonyolítása helyi és nemzetközi kiállításokon, konferenciákon való részvétel

-        Képzések szervezése, koordinálása; együttműködés a HR osztállyal belső események megszervezésében

-        A cég belső-, külső kommunikációját, arculatát fejlesztő innovatív ötletek kezdeményezése, digitális fejlődéshez való hozzájárulás

-        Jelentések készítése

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal lehet a következő e-mail címen: kiss.eva@color-metal.ro

Elvárások

-        Magyar, román, angol nyelv ismerete tárgyalási szinten

-        Legalább 3 év releváns tapasztalat marketing, kommunikáció, PR vagy management területén

-        MS Office Word, Excel magas szintű ismerete

-        Erős technológiai irányultság, közösségi média kitűnő ismerete

-        Szövegszerkesztési elvek ismerete, kreatív tartalomgyártás, helyesírás

-        Alaposság, megbízhatóság, felelősségtudat

-        Gyorsaság, multitasking, kreativitás, szépérzék

-        Nyitott gondolkodás, innovációra, folyamatos megújulásra való törekvés

-        Csapatban való együttműködés, gyakori brainstorming

-        Önfejlesztés, érdeklődő attitűd, proaktivitás

Előnyt jelent:

-        Outlook, Google Analytics, Google Ads ismerete

-        Tervezői-, grafikus ismeretek, képszerkesztői tapasztalat

-        Hirdetések, fizetett reklámok készítése

-        SEO ismeretek

-        Műszaki és IT-ismeretek

-        Nemzetközi kommunikációs tapasztalat

-        Projektmenedzsment tapasztalat/képzési háttér

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Székelyudvarhely Str. Nicolae Bălcescu 95

A cégről röviden

RÓLUNK

A Color Metal cég az elmúlt évek során a kelet európai régió színesfém forgalmazóinak piacvezetőjévé nőtte ki magát.

Tekintettel a cég üzleti tevékenységére, hiszünk a műszaki szakértőkkel – különösen a mérnökökkel – való együttműködés fontosságában és a bizalom megteremtésének értékében. Így ezeknek a szakembereknek az elmúlt több, mint 15 évben nyújtott támogatás a tevékenységünk kulcseleme.

Cégünk megalapozott pozícióval rendelkezik a régióban, 3 logisztikai központból működik: Bukarestben, Temesváron és Székelyudvarhelyen. Románia mellett aktívan jelen vagyunk Magyarországon, Szerbiában, Bulgáriában és a Moldovai Köztársaságban.

IPARI MEGOLDÁSOK

Alumínium, vörös-, sárgaréz, bronz, titán-cink félgyártmányok nagy választékát kínáljuk, a különböző iparágak megrendelőinek igényeire reagálva, mint például: fémmegmunkálás, fémgyártás, autóipar, élelmiszeripar, repülés, biztonság/ védelem, gépgyártás, reklámozás, építőipar stb. A termékek széles listáját olyan professzionális szolgáltatások teszik teljessé, mint a háztól házig szállítás, méretre szabott darabolás és szakmai tanácsadás.

A legjobb minőség biztosítása érdekében világszerte elismert gyártókkal dolgozunk együtt és kizárólag tanúsított bizonyítványokkal ellátott anyagokat szerzünk be. Nagy és sokrétű raktárkészletünk, valamint a színesfém területre szakosodott tapasztalt csapatunk lehetővé teszi, hogy nem csak a standard cikkek megrendeléseit, hanem a speciális igényeket és a projektek egyedi szállításait is nagyon rövid időn belül teljesítjük.

Az anyagszükségletek meghatározásától a raktározási ismereteken és a pontos szállításokon keresztül cégünk minden ügyfelünk számára biztosítja a rugalmasságot és a megbízhatóságot.

ÉPÍTÉSZETI MEGOLDÁSOK

Cégünk termékpalettája kiegészül olyan építészeti megoldásokhoz használt anyagokkal, mint a réz, rézötvözet és titán-cink. Ezek az anyagok egyedi és innovatív tervezést tesznek lehetővé tetők, homlokzatok, esővízrendszerek, belsőépítészeti és egyéb helyreállítási és felújítási munkálatok számára.

Referenciákért és az anyagok felhasználásával kapcsolatos további információkért kattintson a „Felfedezés” gombra az oldal bal oldalán.