Az erdélyi állásbisztró
HR vezető

Munkakör leírása

Fémipari kereskedelemben érdekelt, évi 40 millió eurós üzleti forgalomat megvalósító, székelyudvarhelyi székhelyű, Bukarestben és Temesváron munkapontokkal, Bulgáriai leányvállalattal rendelkező, átlag 80 alkalmazottat foglalkoztató COLOR METAL Kft. székelyudvarhelyi munkavégzéssel új munkatársat keres HR VEZETŐ pozícióba.

Az ideális jelölt:

  • képes a vállalat HR stratégiáit az általános üzleti stratégiájához igazítani, illetve azt alkalmazni;
  • képes önállóan lebonyolítani az emberi erőforrás toborzásának specifikus folyamatait (forrás azonosítás, átvilágítás, szelekció, kiválasztás);
  • aktív szerepet vállal a dolgozók személyes és szakmai képzésigényeinek azonosításában, ezek alapján képzési programokat állít össze, készít elő és bonyolít le;
  • irányítja, ellenőrzi és felülvizsgálja a dolgozók képzési programjait, elemzi a dolgozók személyes teljesítményét, képes irányvonalakat megfogalmazni dolgozók vállalaton belüli pályaorientációjára vonatkozóan;
  • képes rendszeres teljesítmény-értékeléseket levezényelni, visszacsatolást nyújtani a munkaválalóknak, a cég vezetőinek;
  • biztosítja a megfelelősséget a munkajogi rendelkezésekkel, illetve a vállalat HR stratégiáival;
  • bér- és juttatáscsomagokat készít elő, implementál és ellenőriz, hozzájárul a bérszámfejtés folyamatának előkészítéséhez;
  • kezeli és napirenden tartja a dolgozók személyes nyilvántartásait, kezeli az erre a célra kifejlesztett online alkalmazást;
  • tevékenysége során támogatja a vállalat dolgozóinak szervezett eseményeket, a vállalat CSR programjait.

Az önéletrajzokat szerda, április 17., 12 óráig várjuk a kiss.eva@color-metal.ro e-mail-címre. Az e-mail tárgyában kérjük utalj a megpályázott pozíció megnevezésére. A Jelentkezem az állásra! gombra kattintva a Jóálláson is kifejezheted munkavállalói szándékod. Csak a személyes interjúra kiválasztott pályázóknak jelzünk vissza!

Elvárások

Szeretnénk, ha a jelölt:

  • felsőfokú, szakirányú végzettséggel rendelkezik;
  • legalább 5 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezik;
  • alapos munkajogi ismeretekkel, tapasztalattal bír;
  • diszkrécióval, diplomáciával képes kezelni érzékeny, konfliktusos helyzeteket;
  • csapatjátékos és jó kommunikátor;
  • proaktív, de meg-tudom-oldani szemlélettel is rendelkezik;
  • a román nyelvet felsőfokú szinten ismeri írásban és szóban is, illetve az angol nyelvet megbízhatóan használja.

Amit kínálunk

  • versenyképes bércsomag;
  • home office munkavégzés lehetősége;
  • kiváló csapat, inspiráló munkahelyi környezet;
  • szakmai fejlődés lehetősége egy nemzetközi jelenléttel rendelkező vállalatnál.

Elvárt nyelvtudás

magyar, román, angol

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Székelyudvarhely Str. Nicolae Bălcescu 95

A cégről röviden

RÓLUNK

A Color Metal cég az elmúlt évek során a kelet európai régió színesfém forgalmazóinak piacvezetőjévé nőtte ki magát.

Tekintettel a cég üzleti tevékenységére, hiszünk a műszaki szakértőkkel – különösen a mérnökökkel – való együttműködés fontosságában és a bizalom megteremtésének értékében. Így ezeknek a szakembereknek az elmúlt több, mint 15 évben nyújtott támogatás a tevékenységünk kulcseleme.

Cégünk megalapozott pozícióval rendelkezik a régióban, 3 logisztikai központból működik: Bukarestben, Temesváron és Székelyudvarhelyen. Románia mellett aktívan jelen vagyunk Magyarországon, Szerbiában, Bulgáriában és a Moldovai Köztársaságban.

IPARI MEGOLDÁSOK

Alumínium, vörös-, sárgaréz, bronz, titán-cink félgyártmányok nagy választékát kínáljuk, a különböző iparágak megrendelőinek igényeire reagálva, mint például: fémmegmunkálás, fémgyártás, autóipar, élelmiszeripar, repülés, biztonság/ védelem, gépgyártás, reklámozás, építőipar stb. A termékek széles listáját olyan professzionális szolgáltatások teszik teljessé, mint a háztól házig szállítás, méretre szabott darabolás és szakmai tanácsadás.

A legjobb minőség biztosítása érdekében világszerte elismert gyártókkal dolgozunk együtt és kizárólag tanúsított bizonyítványokkal ellátott anyagokat szerzünk be. Nagy és sokrétű raktárkészletünk, valamint a színesfém területre szakosodott tapasztalt csapatunk lehetővé teszi, hogy nem csak a standard cikkek megrendeléseit, hanem a speciális igényeket és a projektek egyedi szállításait is nagyon rövid időn belül teljesítjük.

Az anyagszükségletek meghatározásától a raktározási ismereteken és a pontos szállításokon keresztül cégünk minden ügyfelünk számára biztosítja a rugalmasságot és a megbízhatóságot.

ÉPÍTÉSZETI MEGOLDÁSOK

Cégünk termékpalettája kiegészül olyan építészeti megoldásokhoz használt anyagokkal, mint a réz, rézötvözet és titán-cink. Ezek az anyagok egyedi és innovatív tervezést tesznek lehetővé tetők, homlokzatok, esővízrendszerek, belsőépítészeti és egyéb helyreállítási és felújítási munkálatok számára.

Referenciákért és az anyagok felhasználásával kapcsolatos további információkért kattintson a „Felfedezés” gombra az oldal bal oldalán.