Az erdélyi állásbisztró
Könyvelő

Munkakör leírása

A Codespring│Softech erdélyi szoftverfejlesztő cég kolozsvári székhelyére (C-tin Brancusi 69-71. sz.) könyvelőt keresünk. Amennyiben felkeltette érdeklődésed az állás, várjuk önéletrajzod a job@codespring.ro e-mail-címre. A Jelentkezem az állásra! gombra kattintva oldalunkon is kifejezheted munkavállalói szándékod.

Elvárások

Elvárt ismeretek, készségek:

  • felsőfokú végzettség előnynek minősül;
  • pénzügyi, valamint könyvelés és adminisztráció terén szerzett tapasztalat előnynek minősül;
  • szakmai képzések;
  • a MS Office programjainak magas szintű ismerete (Excel, Word, Outlook);
  • a SAGA C program használatában szerzett tapasztalat;
  • magyar és román nyelv haladó szintű ismerete, az angol nyelv haladó szintű ismerete előnyt jelent;
  • kitűnő interperszonális készségek, csapatszellem;
  • proaktivitás, tervezés, szervezés;
  • pontosság, megbízhatóság, bizalom.

Főbb feladatok:

  • előkönyvelés, könyvelés, a pénzügyi teendők hatékony elvégzése, munkafolyamatok betartása és a könyvelés magas szintű kivitelezése;
  • naprakész adminisztrációs ügyek elkészítése és ellenőrzése, ezek továbbítása a megfelelő belső vagy külső szervezetek felé (szerződések és iratok kezelése, hivatalokkal való kapcsolattartás);
  • adatok ügyviteli rendszerbe/rendszerekbe történő rögzítése és ellenőrzése;
  • havi és éves záráshoz szükséges adatok összegyűjtése;
  • jogi dokumentumok pénzügyi részeinek elkészítése;
  • utazások elszámolása, dokumentáció ellenőrzése és könyvelése;
  • határidők, kötelezettségek nyilvántartása;
  • aktív részvétel a cég adminisztratív osztályának munkájában, szoros együttműködés a könyvelőirodával;
  • egyéb változatos feladatok: napi folyamatok tervezése, ellenőrzése és lebonyolítása, cash-flow menedzsment, számlanyilvántartás, banki ügyintézés, készpénz menedzsment, utalások, kifizetések stb.

Amit kínálunk

Nagyra értékeljük a munka és a szabadidő egyensúlyát, éppen ezért cégünknél több tényező biztosítja ezek összehangolását:

  • rugalmas munkaidő, otthoni munkavégzés lehetősége (hibrid rendszer);
  • indokolt túlórák megfelelő bérezése;
  • a szabadság tiszteletben tartása és ösztönzése;
  • a váratlan helyzeteket és események megértő kezelése.

Elsődleges fontosságú az egészséged és a jó közérzeted megőrzése, ezért kreatív munkádat a következőkkel támogatjuk:

  • magán egészségügyi biztosítás;
  • sportelőfizetések különböző programokra és eseményekre;
  • szabadtéri sportok és kiscsapatos összejövetelek (túrázás, kerékpározás, futás, hegymászás, úszás, kajakozás, vitorlázás);
  • koncert- és fesztiválbelépők támogatása.

Folyamatos fejlődésünk kulcsa az élethosszig tartó tanulás. A Codespringnél lehetőséged lesz:

  • speciális programozási képzéseket választani saját igényeid szerint;
  • elmélyült szoftverfejlesztési módszertanok és gyakorlati képzések;
  • a cég fedezi tanúsítványaid megszerzését, tanfolyamok és szakvizsgák költségeit;
  • diplomás oktatóink által biztosított Soft Skills képzések;
  • angol nyelvtanfolyam;
  • hozzáférés ritkaságokat is tartalmazó szakkönyvtárunkhoz.

Növekvő és erősödő közösség vagyunk, közös értékrendünket folyamatosan építjük, ezért rendszeresen szervezünk:

  • projektcsapatos kikapcsolódást;
  • csapatépítőket;
  • céges napokat;
  • családi rendezvényeket;
  • sporteseményeken való részvételt.

Elvárt nyelvtudás

magyar, román, angol

Egyéb juttatások

Fontos nekünk a család jólléte, ezért családcentrikus programokkal támogatjuk kollégáinkat:

  • istenhozott bónusz és ajándék az újszülötteknek;
  • iskolakezdési csomag előkészítő osztályosoknak;
  • karácsonyi ajándék minden gyereknek;
  • családos ajándék a Codespringnél töltött kerek évfordulók alkalmából;
  • családi rendezvények (karácsonyi bulik, kirándulások, összejövetelek).

Munkavégzés címe

Románia, Kolozs, Kolozsvár Str. Constantin Brâncuși 69-71

A cégről röviden

A Codespring™ a 23 éves SOFTECH™ szoftverfejlesztő cég outsourcing márkája. A kolozsvári és udvarhelyi irodával működő, magántulajdonban levő közepes vállalkozás kiváló csapatának köszönhetően érte el, hogy kimagaslik a kolozsvári és erdélyi szoftverfejlesztő vállalkozások közül. A csapatok erősségének fokmérője a szakmai felkészültség és az ügyfelek elégedettsége mellett az, hogy mindenki megtalálta helyét és jól érzi magát ebben a nyitott, barátságos közösségben.

Fő szolgáltatásaink: IoT -fejlesztés, Cloud-fejlesztés, mobilalkalmazás-fejlesztés, ipari szoftverfejlesztés és cluster alapú DevOps.