Az erdélyi állásbisztró
Operatív menedzser

Munkakör leírása

A Clearservice KFT bemutatása:
Németországban hoteltakarítással és logisztikai raktárakban munkaerő közvetítéssel foglalkozik,
büszkén jelenti be, hogy bővíti udvarhelyi csapatát. Jelenleg több mint 150 főt foglalkoztatunk, és most
egy új, izgalmas pozíciót hoztunk létre: az Operatív Menedzsert.
A pozíció kulcsfontosságú feladatai:
 A németországi operatív tevékenységek elemzése és koordinálása
 A helyi operatív vezetők, koordinátorok irányítása
 Statisztikai elemzéseken alapuló tervek és stratégiák kidolgozása
Miért izgalmas ez a lehetőség?
 Ez a pozíció kihívásokkal teli és lehetőséget nyújt a szakmai fejlődésre nemzetközi szinten
 Rugalmas munkaidő: 6 óra irodai munka Székelyudvarhelyen és 2 óra otthoni munkavégzés
 Alkalmankénti utazási lehetőség Németországba

Elvárások

Mit várunk el a jelentkezőktől?
 Erős analitikus és problémamegoldó készség
 Kiváló szervezőkészség
 Hatékony a kommunikációja:
mer és képes kommunikációval eredményekre ösztönözni embereket
mer és képes kommunikációval határozottan utasításokat kiadni
 Képes hatékony kommunikáció gyakorlás közben is derűs maradni.
 Szeret és erőssége emberekkel dolgozni, ez sosem fárasztja.
 Nyitottság a tanulásra és a szakmai fejlődésre (tapasztalat nem szükséges, a cég minden szükséges
ismeretet biztosít

Amit kínálunk

Nettó fizetés: 1.000 - 1.800 euró teljesítménytől függően.

Hogyan jelentkezhetsz?
Küldd el önéletrajzodat a cv@clearservice.eu címre, és mi hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot.

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Székelyudvarhely -

A cégről röviden

A ClearService 10 éve biztosít megbízható külföldi munkát. Célja, hogy a magyar társadalomnak biztosítson Németországban biztos és jól fizetett munkahelyet, ami által megvalósíthatják álmaikat.