Varrónő, raktárossegéd, varrodai technológus, faipari technikus

Munkakör leírása

A  zeteváraljai CETATE PRODUCTION Kft. bővítés céljából munkatársakat alkalmaz a következő beosztásra:

1.   Varrónő – 3 szabad hely

2.   Raktárossegéd – 1 szabad hely

3.   Varrodai technológus – szakmai tapasztalat szükséges

4.   Faipari technikus – szakmai tapasztalat illetve idegennyelv ismeret szükséges

Érdeklődni munkanapokon 8-15 óra között a 0752 243 584-es telefonszámon. Önéletrajz küldhető a csa@cetateproduction.ro e-mail-címre vagy személyesen leadható a cég székhelyén a Zeteváralja 201/A szám alatt.
A Jelentkezem az állásra! gombra kattintva itt is jelentkezhetsz.

Elvárások

  • pontos munkavégzés
  • rugalmasság

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés teljesítményarányos alapon
  • ételjegy minden ledolgozott munkanapra
  • modern munkakörülmények
  • ingyenes szállítás Székelyudvarhely-Zeteváralja útvonalon

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Székelyudvarhely 201/a -