Az erdélyi állásbisztró
Targoncás

Munkakör leírása

A zeteváraljai CETATE PRODUCTION Kft. munkatársat alkalmaz a következő beosztásra: targoncás.

Érdeklődni munkanapokon 8-15 óra között a 0752 243 584-es telefonon, illetve önéletrajz küldhető a csa@cetateproduction.ro e-mail címre vagy személyesen leadható a cég székhelyén a Zeteváralja 201/A szám alatt.
A Jelentkezem az állásra! gombra kattintva oldalunkon is kifejezheted munkavállalói szándékod.

Elvárások

  • pontos munkavégzés
  • rugalmasság
  • váltásos műszakra való hajlandóság

Előnyt jelent:

  • targoncakezelés terén szerzett tapasztalat
  • targoncavezetői engedély (ISCIR)
  • zetelaki vagy zeteváraljai lakhely (nem kizáró ok).

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés teljesítményarányos alapon
  • ételjegy minden ledolgozott munkanapra
  • modern munkakörülmények, tiszta, rendezett munkakörnyezet
  • ingyenes szállítás Székelyudvarhely-Zeteváralja útvonalon

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Székelyudvarhely 201/a -