Az erdélyi állásbisztró
Targonca- és mezőgazdasági munkagép-szerelő

Munkakör leírása

  • Targoncák és emelőgépek javítása, karbantartása
  • Mechanikai és hidraulikai javítások elvégzése
  • Elektrotechnikai javítások
  • A tevékenység 25%-a a székelyudvarhelyi telephelyen történik, a 75%-a pedig az ügyfél telephelyén

Jelentkezőket várunk Székelyudvarhelyről, Csíkszeredából, Kézdivásárhelyről és ezek vonzáskörzetéből.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (mechanika, hidraulika vagy elektrotechnika)
  • A probaidore a fix fizetes a szakmai tapasztalaton mulik
  • Emelőgépek, mezőgazdasági gépek, munkagépek, gépkocsik vagy targoncák szervizelésében szerzett tapasztalat
  • Kiszállások vállalása
  • B kategóriás jogosítvány
  • Megbízhatóság, precizitás

Amit kínálunk

  • Magas fix fizetés: 6500 lei netto
  • Teljesítmény alapú plusz juttatások
  • Kiemelt túlóradíj (példa:1 nap kiszallas, szállodában történő szállással = brutto 475 lej pluszban)
  • Jól felszerelt szervizautó
  • Szakmai képzési lehetőség
  • Kezdő szerelők betanítását is vállaljuk
  • Dinamikusan fejlődő csapat

Elvárt nyelvtudás

magyar, román

Egyéb juttatások

  • Továbbképzési lehetőségek
  • Étkezési jegy (bonuri de masa)

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Székelyudvarhely Budvar

A cégről röviden

A Carpatlift SRL 20 éves múlttal rendelkező targoncák és egyéb emelőgépek forgalmazásával és szervízelésével foglalkozó kolozsvári székhelyű cég.

Értékesítési és szervízelési tevékenységet végzünk egész Románia területén. A Carpatlift SRL mottója a : A targonca szakértő (Expertul in stivuitoare) amit nagyon komolyan is gondolunk.  A Clark, Hangcha és Pramac targonca márkák, valamint a Midac akkumulátor márka forgalmazását végezzük országos szinten.

A Carpatlift Kolozsváron, Bukarestbe és Székelyudvarhelyen rendelkezik irodákkal é szervízzel. Az ország többi részét mobil szervízzel fedjük le.