Bréking nyúz! A Székelyhon napilap újságíró munkatársat keres

Munkakör leírása

Ha követed a közéleti témákat, ha meg tudod különböztetni a hiteles forrást a kamutól, ha tényleg érted az összefüggéseket, ha van önálló véleményed…

Ha tudod, hogy mi a különbség a polgármester és a megyei tanácselnök között…

Ha kiváló a kommunikációs készséged, a magyar nyelvhelyesség az erős oldalad, a hírszerkesztés és az interjúkészítés a kisujjadban van, egyszóval fekete öves tollforgató vagy…

Akkor ragadd meg az alkalmat és küldd el nekünk önéletrajzodat. Motivációs levél helyett oszd meg velünk kedvenc írásodat, műfaji korlátok nincsenek.

Elvárások

·        szakmai tapasztalat a médiában vagy leküzdhetetlen tanulási vágy

·        megfigyelőkészség, kapcsolatteremtő képesség

·        magyar nyelv és helyesírás alapos ismerete

·        jó íráskészség

·        a román nyelv ismerete

·        számítógép-kezelői ismeretek (szövegszerkesztés, internet)

·        B-kategóriás gépjárművezetői jogosítvány előnyt jelent

Munkavégzés helye: Csíkszereda

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Csíkszereda str. Marton Aron nr.18

Videó